Robotník v poľnohospodárskej výrobe Hlohovec

ProJob s. r. o.

Miesto práce
Dolné Trhovište
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3,4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovných ľudí, ktorí majú kladný vzťah k poľnohospodárstvu na nižšie uvedené pozície.

- Dojič/ka hovädzieho dobytka
- Robotník vo výrobe (krmenie)
- Robotník vo výrobe (nadhánanie)

Dojič
· Príprava dojacieho zariadenia a kráv na dojenie.
· Dojenie kráv pomocou strojového zariadenia na dojenie.
· Dodržiavanie pracovného postupu pri dojení, odstrek, kontrola, posudzovanie a sledovanie zdravotného stavu kráv, dojenie, vydájanie.
· Ošetrenie nadojeného mlieka, zodpovednosť za jeho čistotu a kvalitu.
· Dezinfekcia dojacieho zariadenia po dojení.
· Udržiavanie poriadku a čistoty v priestoroch dojárne a mliečnice

Robotník vo výrobe (krmenie)
- Príprava, miešanie krmív a pravidelné denné kŕmenie - hospodárskych zvierat kŕmnym vozom pri dodržiavaní pracovných postupov a zabezpečení kvality kŕmenia.
- Príprava pracovných prostriedkov ku kŕmeniu.
- Pri kŕmení používať zdravotne nezávadné krmivá (bez plesní a hniloby) a dôsledne dodržiavať stanovené kŕmne dávky.
- Podhŕňanie krmiva a kontrola stavu vody.

Robotník vo výrobe (nadhananie)
· Správne vháňanie dojníc na dojenie.
· Včasné nahlasovanie ruje zvierat, telenie zvierat a ošetrenie mláďat.
· Pravidelne sledovať dojnice pred pôrodom, zabezpečiť správny pôrod a ošetrenie teľaťa podľa pokynov zootechnika.
· Vykonávanie hygieny pracoviska po otelení.

Platové podmienky:
- 3,4 Eur - 3,6 Eur/hod
- možnosť nadčasov a práce cez víkend

Ponúkané výhody:
- Zabezpečené ubytovanie priamo na farme
- Zabezpečená strava
- Práca v stabilnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Poľnohospodárska výroba

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

WWW.PROJOB.SK
História spoločnosti ProJob začína v roku 2019, nie sme len ďalšou z radu personálnych agentúr, ktorých ambíciou je rásť a zaujať svoje statické miesto na trhu. Nie sme tu preto, aby sme zažiarili a zhasli. Sme tu preto, aby sme využili naše dlhoročné skúsenosti v personálnej oblasti. Práve tieto skúsenosti chceme zúročiť a ponúknuť ľuďom stabilnú prácu, ktorá by napĺňala ich predstavy a zlepšila im život. Našim hlavným cieľom je ponúkať seriózne pracovné ponuky, vytvárať vhodné prostredie pre spokojnosť zamestnancov a v neposlednom rade aj neustálu starostlivosť. Každý jeden zamestnanec bude cítiť z našej strany profesionálny prístup a maximálnu podporu, čoho znakom je naše srdce v logu.
ID: 4028592  Dátum zverejnenia: 2.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3,4 EUR/hod.