Vodič VZV - Nitra

ProJob s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
po dohode
910 - 1 040 EUR/mesiacZákladná mzda 870 Eur (skúšobná doba) + bonusy do výšky 15% z hrubej mzdy + zákonné príplatky + 13ty plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s vedením VZV? Hľadáš stabilnú prácu v Nitre? Ponúkame ti jedinečnú možnosť! Pracuj s nami ako vodič VZV v nadnárodnej a stabilnej spoločnosti kde budeš maximálne spokojný.

Náplň práce
- vyskladňovanie a zaskladňovanie kamiónov
- Vizuálna kontrola obalov
- Manipulácia s komponentmi v rámci skladu a montážnej linky
- Práca so scannerom

- Základná mzda:
910 Eur + bonusy do výšky 5 % z hrubej mzdy prvý mesiac
910 Eur + bonusy do výšky 10 % z hrubej mzdy druhý mesiac
910 Eur + bonusy do výšky 15 % z hrubej mzdy tretí mesiac
1040 Eur štvrtý mesiac + bonusy
- 13ty plat vyplácaný (1mesačná hrubá mzda) vypláca sa dvakrát do roka
-Stravný lístok v hodnote 4,0 Eur za každý odpracovaný deň, Váš príspevok len 0,22 Eur.
- Príspevok na dopravu
- Stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
- Možnosť záloh
- Pracovné oblečenie zdarma
- Čisté a slušné ubytovanie zabezpečené
- Náš koordinátor a naša zamestnanecká linka je pripravená pomôcť s akýmkoľvek problémom
- Zabezpečená doprava zdarma v rámci NR a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Trnava, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Galanta

Nie sme agentúra, pre ktorú si iba číslo v tabuľke, sme ProJob, u nás dostaneš ľudský prístup!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Logistické služby

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax s VZV podmienkou

WWW.PROJOB.SK
História spoločnosti ProJob začína v roku 2019, nie sme len ďalšou z radu personálnych agentúr, ktorých ambíciou je rásť a zaujať svoje statické miesto na trhu. Nie sme tu preto, aby sme zažiarili a zhasli. Sme tu preto, aby sme využili naše dlhoročné skúsenosti v personálnej oblasti. Práve tieto skúsenosti chceme zúročiť a ponúknuť ľuďom stabilnú prácu, ktorá by napĺňala ich predstavy a zlepšila im život. Našim hlavným cieľom je ponúkať seriózne pracovné ponuky, vytvárať vhodné prostredie pre spokojnosť zamestnancov a v neposlednom rade aj neustálu starostlivosť. Každý jeden zamestnanec bude cítiť z našej strany profesionálny prístup a maximálnu podporu, čoho znakom je naše srdce v logu.
ID: 3928189  Dátum zverejnenia: 25.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 910 EUR/mesiac