Operátor / skladník Nitra

ProJob s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
735 - 866 EUR/mesiac+ bonusy do výšky 150€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme šikovných skladníkov a operátor vo výrobe LCD televízorov. Čaká ťa čisté prostredie a zaujímavé platové ohodnotenie.

Náplň práce:

- Výroba a montáž televízorov
-Jednoduchá práca (šróbovanie, skenovanie, lepenie, balenie)

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- kariérny rast
- výkonnostný a dochádzakový bonus do 150 €
- zvozová doprava zdarma z okolitých obcí
- náš nápomocný koordinátor nonstop k dispozícií
- čiste a slušné ubytovanie zdarma v Nitre
- ste pár? máme pre vás dvojlôžkovú izbu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

výroba LCD televízorov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

WWW.PROJOB.SK
História spoločnosti ProJob začína v roku 2019, nie sme len ďalšou z radu personálnych agentúr, ktorých ambíciou je rásť a zaujať svoje statické miesto na trhu. Nie sme tu preto, aby sme zažiarili a zhasli. Sme tu preto, aby sme využili naše dlhoročné skúsenosti v personálnej oblasti. Práve tieto skúsenosti chceme zúročiť a ponúknuť ľuďom stabilnú prácu, ktorá by napĺňala ich predstavy a zlepšila im život. Našim hlavným cieľom je ponúkať seriózne pracovné ponuky, vytvárať vhodné prostredie pre spokojnosť zamestnancov a v neposlednom rade aj neustálu starostlivosť. Každý jeden zamestnanec bude cítiť z našej strany profesionálny prístup a maximálnu podporu, čoho znakom je naše srdce v logu.
ID: 3915905  Dátum zverejnenia: 25.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 735 EUR/mesiac