Vodič VZV Nitra (986 Eur)

ProJob s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Od 858 EUR/mesiac Základná mzda 858 Eur (skúšobná doba) + bonusy do výšky 15% z hrubej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuj s nami ako vodič VZV v nadnárodnej a stabilnej spoločnosti. Slušný plat a čisté, nové prostredie bude zárukou tvojej spokojnosti.

Náplň práce
- vyskladňovanie a zaskladňovanie kamiónov
- Vizuálna kontrola obalov
- Manipulácia s komponentmi v rámci skladu a montážnej linky
- Práca so scannerom

- Základná mzda 858 Eur (skúšobná doba) + bonusy do výšky 15% z hrubej mzdy
- Stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
- Možnosť záloh
- Pracovné oblečenie zdarma
- Stravné lístky
- Zabezpečené ubytovanie
- Zabezpečená doprava zdarma v rámci NR a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Trnava, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Galanta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Logistické služby

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- prax s vedením VZV podmienkou!

WWW.PROJOB.SK
História spoločnosti ProJob začína v roku 2019, nie sme len ďalšou z radu personálnych agentúr, ktorých ambíciou je rásť a zaujať svoje statické miesto na trhu. Nie sme tu preto, aby sme zažiarili a zhasli. Sme tu preto, aby sme využili naše dlhoročné skúsenosti v personálnej oblasti. Práve tieto skúsenosti chceme zúročiť a ponúknuť ľuďom stabilnú prácu, ktorá by napĺňala ich predstavy a zlepšila im život. Našim hlavným cieľom je ponúkať seriózne pracovné ponuky, vytvárať vhodné prostredie pre spokojnosť zamestnancov a v neposlednom rade aj neustálu starostlivosť. Každý jeden zamestnanec bude cítiť z našej strany profesionálny prístup a maximálnu podporu, čoho znakom je naše srdce v logu.
ID: 3886154  Dátum zverejnenia: 5.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 858 EUR/mesiac