Hlavný Inžinier Projektu

Projektis s.r.o.

Miesto práce
Jarošova 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 800 EUR/mesiacUvedenie mzdy pre danú pozíciu je našou zákonnou povinnosťou. Na pohovore však starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, skúsenosti a kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude platová ponuka prehodnotená. Našim cieľom je odmeňovať zamestnancov férovo s prihliadnutím na situáciu na trhu a tak, aby sme vedeli v našom tíme privítať kvalitných kandidátov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Navrhovanie a konštruovanie pozemných stavieb v súlade s požiadavkami klienta a platnými predpismi.
Zodpovednosť za riadenie a koordináciu všetkých aspektov projektu od koncepcie po dokončenie.
Vedenie tímu a zabezpečenie efektívneho priebehu projektu v súlade s rozpočtom a harmonogramom.
Zabezpečenie dodržiavania kvalitatívnych noriem a bezpečnostných predpisov.
Požiadavky:

Skúsenosti v oblasti architektúry a konštrukcií, najmä v navrhovaní pozemných stavieb.
Schopnosť viesť a motivovať tímy k dosiahnutiu spoločných cieľov.
Vynikajúce organizačné a komunikačné schopnosti.
Schopnosť pracovať pod tlakom a riadiť viacero projektov súčasne.
Vysokoškolské vzdelanie v oblasti architektúry, stavebníctva alebo súvisiaceho odboru.

- služobný telefón
- služobný notebook
- možnosť flexibilnej pracovnej doby v závislosti od osobnej dohody
- občerstvenie, káva a čaj na pracovisku zdrama
- príležitostné spoločné raňajky
- firemné akcie
- príjemný a profesionálny kolektív
- rodinná atmosféra
- teambuilding niekoľkokrát do roka
- možnosť osobného rastu
- možnosť sa vzdelávať a pracovať s tými najlepšími
- kariérny rast
- možnosť odmien

Sme firma, ktorá ako máloktorá ponúka výnimočnú možnosť postupu, na rozdiel od väčšiny firiem, nemáme plochu štruktúru.
Čo to znamená? Máte možnosť profesne, ale aj osobnostne rásť a priam vyžadujeme, aby ste sa posúvali ďalej.
Finančné ohodnotenie je priamo úmerne skúsenostiam, výsledkom a čo je dôležité, je limitované len Vašou snahou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, architektúra, management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý
Adobe Acrobat Pro - Základy
ArchiCAD - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Komunikatívnosť
Zodpovednosť
Prispôsobivý a trpezlivý prístup k práci
Príjemné a reprezentatívne vystupovanie

Generálny dodávateľ projekčných a architektonických prác kompletne aj s inžinieringom. Architekti a stavební inžinieri pod jednou strechou.
ID: 4381839  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac