Obchodný zástupca pre ExpressPrint.at (Nemecký jazyk)

Projects, s. r. o. - ExpressPrint

Miesto práce
Kopčianska 15, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1500+ Eur (Základ 1000 Eur + Variabilná priemerne 500 Eur) Variabilná mzda nemá strop, je reálne získať aj +800 Eur variabilnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme priateľského a pracovitého kolegu alebo kolegyňu na dlhodobú prácu do nášho obchodného tímu. Je dôležité aby si mal/a vzťah k obchodu a vedel/a kreatívnym spôsobom riešiť požiadavky a problémy zákazníkov k ich spokojnosti.

Komunikácia s nemecky hovoriacimi zákazníkmi a potenciálnymi zákazníkmi prebieha prostredníctvom emailu, telefónu a online chatu za účelom zvyšovania tržieb (získavanie nových objednávok a predaj produktov do existujúcich objednávok) a budovania vzťahu so zákazníkom.

Primárne sa jedná o predaj spôsobom:
1. Osloví nás potenciálny zákazník
2. Spracujeme mu ponuku a vhodne ju odkomunikujeme, aby sme si zákazníka získali
3. Spracujeme objednávku a začneme budovať vzťah so zákazníkom pre zisk ďalších objednávok.
4. Riešime prípadné problémy, ktoré vznikli počas spolupráce

Mimo to je náplňou práce:
- spolupráca s tímom grafikou
- riešenie ťažších zadaní v konzultácii s výrobou
- spolupráca na marketingu a riešenie pridelených úloh

Pozícia je vhodná aj pre človeka so skúsenosťami s predajom/obchodom.

- Práca v inovatívnej spoločnosti, u lídra v Online tlači v SR a ČR a AT.
- Práca s modernými technológiami
- Stabilný pracovný čas bez nutnosti nadčasov
- Stabilné miesto práce bez nutnosti cestovať
- Mladý priateľský kolektív profesionálov
- Pozrite sa ako to u nás funguje: https://vimeo.com/122027818

Svoje CV aj s Motivačným listom zasielajte na [email protected]
Ako predmet uveďte "Obchodny zastupca AT/DE"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť
Zameranie na výsledky
Precíznosť so schopnosťou sústrediť sa
Iniciatíva
Vyjednávacie zručnosti
Schopnosť zvládať stresové situácie
Flexibilita

ExpressPrint prináša svojim zákazníkom spoľahlivé a rýchle tlačiarenské služby založené na nepretržitej automatizácii, inovácii a vynikajúcej zákazníckej podpore. Hlavnými črtami tejto služby je doručenie do 24 hodín, objednávanie online a grafik ku každej objednávke zdarma.

Ako to u nás vyzerá: https://vimeo.com/122027818

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Projects, s.r.o. (ExpressPrint)
Kopčianska 15
85101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Matej Kitka
Tel.: +421903559218
E-mail: poslať životopis
ID: 3621072   Dátum zverejnenia: 14.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500+ Eur (Základ 1000 Eur + Variabilná priemerne 500 Eur) Variabilná mzda nemá strop, je reálne získať aj +800 Eur variabilnej mzdy.