Operátor laserovania/rezania/gravírovania - ExpresTlač.sk

Expresta

Miesto práce
Kopčianska 15, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Základ 700 Eur + Odmeny do 150 Eur + Príplatky za nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

--Laserový výsek a gravírovanie
- príprava grafiky (Corel draw/Adobe Illustrator)
- obsluha a bežná denná údržba laseru Epilog Mini
- výroba gravírovaných pohárov, pečiatok, štítkov
- výrezávanie samolepiek, oznámení, vizitiek do rôzných tvarov pomocou laseru

Rezanie
- príprava jobov pre rezanie
- obsluha a bežná údržba automatickej rezačky Duplo DC645

Pracovná doba podľa dohody jedna z nasledovných (alebo ich striedanie):
- 6:00-14:00 (ranná smena)
- 14:00-22:00 (poobedná smena)
- 9:00-17:00 (denná smena)

Pracovný čas:
- 7.5h a 30min obedná prestávka

- Finančné ohodnotenie naviazané na výkon a bezchybnosť
- Mladý priateľský pracovný kolektív
- Možnosť postupu a rozvoja zručností (postup na náročnejšie technológie v rámci výroby alebo postup smerom ku grafickým prácam)
- Možnosť vzdelávania sa v oblasti tlače u lídra v Digitálnej tlači v SR a ČR
- Práca s najnovšími technológiami v oblasti výroby a automatizácie digitálnej tlače (Pozri video: https://vimeo.com/122027818)

Prosíme o zaslanie životopisu a pár viet k tomu, prečo ste sa rozhodli reagovať na túto pracovnú ponuku. Následne Vás budeme kontaktovať s pozvánkou na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

CorelDRAW - Základy
Adobe Illustrator - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca s PC na dobrej úrovni (Email, Web, základná práca s grafickými programami)
- manuálna zručnosť
- vysoké pracovné nasadenie, flexibilita
- precíznosť a schopnosť sústrediť sa na detaily
- základná znalosť angličtiny výhodou
- skúsenosť s tlačiarenskou výrobou alebo grafikou je výhodou

Sme dynamicky sa rozvíjajúca slovenská firma, ktorá pôsobí na Slovensku pod značkou ExpresTlač | Expresta. V Čechách, Rakúsku, Nemecku a vo zvyšku Európy pôsobíme pod značkou Expresta. Boli sme prvou online tlačiarňou na Slovensku a momentálne sme lídrom v oblasti online tlače v SR a v ČR. Sme inovatívnou technologickou firmou s vysokou mierou digitalizácie. Za 15 rokov sme prešli dlhú cestu. Od začiatku bola v našej DNA neúnavná snaha robiť profesionálnu tlač dostupnú naozaj pre každého – pre profesionálov, ale aj pre bežných ľudí bez znalostí tlačiarenských procesov a terminológie. Snažíme sa, aby profesionálna tlač bola jednoducho dostupná na pár kliknutí na webe, cez telefón, cez čet alebo e-mail. Naše naceňovanie je prehľadné, väčšina produktov má na webe zrozumiteľnú kalkulačku ceny tlače. Máme skvelých a šikovných ľudí vo výrobe i v zákazníckej podpore, ktorí sa starajú, aby bol finálny produkt vytlačený kvalitne a čo najrýchlejšie. Aj vďaka Tebe môžeme byť ešte lepší.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3413289  Dátum zverejnenia: 31.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základ 700 Eur + Odmeny do 150 Eur + Príplatky za nadčasy