Key Account Manager / Projektový manažer

Project Controls, s.r.o.

Místo práce
Kyjov, Hodonín - Kyjov, Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho obchodního týmu hledáme KAM / Projektového manažera / manažerku; hledáme pozitivního a aktivního člověka, který se nebojí zvednout telefon nebo jet za zákazníkem osobně a který rád vyhledává nové obchodní příležitosti.

Náplň práce:

  • Změnová řízení, požadavky na navýšení kapacit, poptávky na nové projekty.
  • Sestavení projektového plánu a projektového týmu a řízení projektu od nominace až po předání do sériové výroby.
  • Spolupráce s nákupním oddělením při zajišťování nových komponent, nástrojů nebo výrobních zařízení.
  • Změnové řízení zákazníků a aplikace změn do sériové výroby.
  • Vyjednávání se zákazníkem, prezentace cenové nabídky zákazníkovi.
  • Rozvoj stávajících obchodních vztahů.

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, technického nebo ekonomického směru výhodou
  • Zkušenosti z oblasti automotive výhodou
  • AJ pro denní písemnou i telefonickou komunikaci (aktivní praktická znalost)
  • Zkušenosti z řízení projektů nebo obchodu a obchodních vztahů výhodou
  • Čtení technické dokumentace výhodou
  • Komunikativní typ, který se nebojí zvednout telefon nebo jet za zákazníkem osobně
  • Zkušenosti s organizováním času, aktivit nebo lidí
  • Analytické myšlení
  • Řidičský průkaz B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Motivační mzdové ohodnocení
  • Služební vozidlo i k soukromému použití
  • Podílet se na velkých projektech světových automobilek
  • Možnost práce home office (1x týdně)
  • Stravenky formou karty Sodexo
  • Pružnou pracovní dobu
  • Další vzdělávání a rozvoj

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 4542384  Dátum zverejnenia: 21.3.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc