Majster stavebnej výroby

ProInterier s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.3.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac13.plat, odmeny z výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

o Plánovanie a realizácia stavebných prác, ako aj s tým spojená obhliadka lokalít.
o Včasné a nákladovo optimálne zaistenie potrebných zariadení, strojov a materiálov v súlade s koncernovými smernicami.
o koordinácia a riadenie stavebnej činnosti podľa pokynov projektového manažéra.
o kontrola a evidencia vykonávaných stavebných prác subdodávateľmi.
o kontrola dodržiavania harmonogramov prác, technologických postupov, kvality prác a dodržiavania BOZP a PO.

• Zázemie stabilnej stavebnej spoločnosti
• Možnosť vzdelávania
• Motivujúce ohodnotenie

Svoje životopisy zasielajte e-mailom, pričom v predmete e-mailovej žiadosti uveďte názov pracovnej pozície.
Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom spracovania pre potreby výberu na inzerovanú pracovnú pozíciu v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

• Zodpovednosť a organizačné schopnosti
• Ochota cestovať na služobné cesty mimo miesta výkonu práce.
• Ochota pracovať nadčas.

Obchodno - realizačná spoločnosť pôsobiaca v stavebníctve a interiérovom dizajne.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3868485  Dátum zverejnenia: 11.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac