Účtovník

Proimpex,s.r.o.

Miesto práce
925 81 Diakovce
Termín nástupu
16.01.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexné vedenie podvojného účtovníctva.
- Príprava a spracovanie mesačných a ročných účtovných závierok, finančných výkazov podanie daňového priznania k dani z príjmov PO vrátane inventarizácie, DPH a k dani motorových vozidiel.
- Spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy.
- Spracováva mesačné, štvrťročné a ročné štatistické výkazy predkladá ich príslušným inštitúciám v zákonmi a predpismi stanovených termínoch.
- Vedie evidenciu došlých faktúr a vystavovanie odoslaných faktúr, kontroluje úplnosť a správnosť daňových dokladov .
- Vykonáva platobný styk s bankami a zaúčtovanie všetkých bankových operácií.

kontaktovať spoločnosť emailom na [email protected]. Životopis a motivačný list v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Úplné stredné odborné vzdelanie - ekonomické a administratívne služby v podnikaní

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

analytické myslenie
cieľavedomosť
empatia
iniciatívnosť
komunikatívnosť
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
pamäť
pozornosť
praktické myslenie
precíznosť (presnosť)
sebaistota
sebaovládanie
spoľahlivosť
trpezlivosť

Výroba a montáž kovových konštrukcií ich častí, halové systémy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4717052  Dátum zverejnenia: 4.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac