PPC špecialista - možnosť externej spolupráce

PROGRUP SK

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacodmeny a bonusy za výsledky - výška mzdy je závisla od skúseností v danej oblasti, podrobnosti si povieme osobne na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme reklamná agentúra s dlhoročnou pôsobnosťou na slovenskom trhu

Momentálne na posilnenie online marketingového oddelenia hľadáme tímového hráča, ktorého hlavnou náplňou práce bude

Príprava a realizácia online PPC kampaní
Návrh a správa PPC kampaní pre Google/Facebook Ads
Optimalizácia súčasného portfólia produktov a kampaní
Správa a návrh social content
Analýza konkurenčných reklám
Príprava marketingových reportov
Pravidelné vyhodnocovanie úspešnosti kampaní
Aktívne vyhľadávanie príležitosti
Sledovanie trendov v oblasti PPC a ich implementácia
Porozumenie a analýza dát (z Google Analytics)
Aktívna spolupráca s kolegami - grafikmi a copywriterom na príprave kampani
Príprava cenových ponúk pre PPC klientov

Práca na zaujímavých projektoch
Príjemná atmosféra v priateľskom kolektíve
Plat podľa skúseností
Účasť na online/offline prednáškach
Možnosť realizovať sa v ostatných oblastiach online marketingu
Spoločné mimopracovné akcie a teambuildingy
Koncoročné odmeny na základe dosiahnutých výsledkoch
Možnosť kariérneho a platového postupu

Ak si šikovný, technický typ a máš ozajstnú chuť pracovať a niečo dokázať pošli nám svoj životopis
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Facebook Business Manager - Pokročilý
Google AdWords - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Správa sociálnych sietí - Expert

Vodičský preukaz

B

Znalosť spravovania PPC kampaní
Znalosť Google Analytics, Google Ads a Facebook Ads
Znalosť socialných médii
Kreatívno-analytické myslenie
Zodpovednosť a zmysel pre detail
Vysoká úroveň time-managementu
Realizácia auditov klientských kampaní
Pokročilé vyhodnocovanie kampaní v Google Data Studio
Podrobné a logické taggovanie webov (Google Tag Manager/ FB Pixel)
Prehľad v oblasti online marketingu - nema to byť len tvoja práca, ale v prvom rade koníček
Analýza výsledkov kampaní a príprava odporúčaní pre ďalšiu komunikáciu

Základná znalosť HTML a CSS poteší

Dnes už nie je výsadou byť dobrý. Je to skôr nutnosť.
A jediný spôsob, ako si udržať svoje miesto v samoobsluhe
zvanej KOMERCIA je schopnosť diagnostikovať
potreby zákazníka a promptne na ne zareagovať.
To z nás urobilo ozajstnú JEDNOTKU V INTENZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI.

Reklamná agentúra PROGRUP SK s prevádzkou v Spišskej Novej Vsi úspešne rástla s chuťou a nadšením od začiatku prinášať inovatívne nápady a riešenia klientom, či už v okrese alebo aj po celom Slovensku. Vyprofilovala sa tak na fullservisovú agentúru, v ktorej vám dokážeme prinášať komplexné reklamné a marketingové služby.

Viac informácií www.progrup.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4025362  Dátum zverejnenia: 1.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac