Produktový manažér / technik podpory produktov (Ref. č.: 2020_03)

ProGridTech, a. s.

Miesto práce
Rajská, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacPonúkaná mzda sa môže meniť smerom nahor v závislosti od úrovne seniority a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečuje inštaláciu batériových systémov podľa špecifikácie.
- Vyvíja, navrhuje a realizuje prototypy riešení v oblasti batériových úložných systémov.
- Kontroluje technickú dokumentáciu pred realizáciou zákazky.
- Zabezpečuje a koordinuje inštalačné a servisné práce u zákazníka.
- Vykonáva podporu a diagnostiku problémov na realizovaných zákazkách, odstraňuje prípadné závady.

- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť sebarealizácie v malej začínajúcej spoločnosti s veľkými ambíciami
- Mladý a príjemný kolektív
- Práca v centre mesta
- Možnosť práce z domu
- Príležitosť pracovať s najnovšími technológiami a byť súčasťou spolutvorby energetiky budúcnosti
- Interné vzdelávanie v oblasti modernej energetiky
- Certifikované zaškolenie od popredných výrobcov energetických riešení (batériové systémy, EV chargre, ...)

V prípade, že Vás ponuka zaujala, prosím zašlite prosím Váš životopis spolu s kontaktnými údajmi prostredníctvom stránky profesia alebo na emailovú adresu: [email protected] Kandidátov, ktorí budú spĺňať nami požadované očakávania radi pozveme na osobný pracovný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.2.2020 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Požadujeme ukončené stredoškolské vzdelanie v oblasti elektrotechniky + 5 rokov praxe alebo ukončené VŠ vzdelanie v oblasti elektrotechniky + min. 1 rok praxe
- Osvedčenie §22 do 1000 V
- Znalosť PLC výhodou
- Skúsenosť s inštaláciou OZE (fotovoltaika, vietor) - výhodou
- Analytické a technické myslenie, záujem pre energetiku a nové riešenia
- Schopnosť navrhovať nové ako aj optimalizovať existujúce riešenia a vedieť sa samostatne rozhodovať
- Požadujeme výborné analytické myslenie a schopnosť riešiť problémy
- Zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, schopnosť pracovať samostatne
- Schopnosť čítať technickú dokumentáciu

SLOVENSKÝ STARTUP s pôsobením v regióne strednej a juhovýchodnej Európy, Ruska a ázijských trhov, založený na vytvorenie a aplikáciu inovatívnych riešení v energetike - využitie virtuálnych elektrární, batériové riešenia, optimalizácie a machine-learning, pokročilé automatizované systémy pre energetické optimalizácie, blockchain produkty.
Ponúkame inovatívne riešenia šité na mieru zákazníkom a predaj produktov potrebných k realizácii týchto riešení ako významný distribútor na Slovensku.

Rajská 15/A
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alena Urminská
Tel.: +421908754897
E-mail: poslať životopis
ID: 3848154  Dátum zverejnenia: 15.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac