Scada architekt (Win CC OA)

ProGridTech, a. s.

Miesto práce
Rajská 15, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 600 EUR/mesiacMzda uchádzača sa môže zvyšovať vzhľadom na úroveň jeho seniority a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečuje analýzu požiadaviek, funkčnej špecifikácie a ostatných vstupných podkladov za účelom návrhu vlastného aplikačného SW na mieru pre zákazníka v oblasti energetiky.
- Samostatne vykonáva činnosť v oblasti programovania v systéme WIN CC OA a jeho uvedenia do prevádzky.
- Parametrizuje dáta a implementuje funkčné bloky v prostredí WINCC OA.
- Spracováva dáta z externých zdrojov - navrhuje SW rozhrania.
- Pripravuje testy a testovanie jednotlivých častí systému.
- Tvorí technickú dokumentáciu k spracovaným softwarovým riešeniam.
- Analyzuje identifikované incidenty a problémy z testovacej alebo živej prevádzky.
- Spolupracuje s externým tímom programátorov.

- Možnosť sebarealizácie v malej začínajúcej spoločnosti s veľkými ambíciami
- Príležitosť práce s najnovšími technológiami a byť súčasťou spolutvorby energetiky budúcnosti
- Flexibilný pracovný čas
- Mladý a príjemný kolektív
- Práca v centre mesta
- Možnosť práce z domu
- Certifikované zaškolenie firmou Siemens
- Interné vzdelávanie v oblasti modernej energetiky

V prípade, že Vás ponuka zaujala, prosím zašlite do 15.02.2020 Váš životopis spolu s kontaktnými údajmi prostredníctvom portálu profesia, prípadne na emailovú adresu: [email protected]. Kandidáti, ktorí spĺňajú nami zadané požiadavky budú následne kontaktovaní a pozývaní na pracovné pohovory.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

WinCC OA - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v oblasti techniky (IT výhodou)
- Analytické a technické myslenie
- Schopnosť navrhovať nové ako aj optimalizovať existujúce riešenia a vedieť sa samostatne rozhodovať
- Zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, systematickosť, zmysel pre detaily, trpezlivosť, schopnosť pracovať samostatne aj v tíme, orientácia na výsledok
- Záujem o moderné technológie v energetike - výhodou.

SLOVENSKÝ STARTUP s pôsobením v regióne strednej a juhovýchodnej Európy, Ruska a ázijských trhov, založený na vytvorenie a aplikáciu inovatívnych riešení v energetike - využitie virtuálnych elektrární, batériové riešenia, optimalizácie a machine-learning, pokročilé automatizované systémy pre energetické optimalizácie, blockchain produkty.
Ponúkame inovatívne riešenia šité na mieru zákazníkom a predaj produktov potrebných k realizácii týchto riešení ako významný distribútor na Slovensku.
ID: 3847776  Dátum zverejnenia: 15.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac