Pracovník bezpečnostnej služby (strážna služba) - Bonus 200€ na kurz

Progress Agency s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď prip. dohodou
Od 1 100 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka až do výšky 400EUR NETTO

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti prijmeme spoľahlivých, komunikatívnych a pozitívne naladených pracovníkov na výkon stráženej služby na objektoch a recepciách. Máte možnosť si spraviť alebo obnoviť preukaz odbornej spôsobilosti - BONUS 200 € - uhradíme Vám kurz.

Služba obsahuje činnosti:

• Zabezpečovanie ochrany fyzických osôb a majetku.

• Monitorovanie objektu pomocou bezpečnostného kamerového systému CCTV.

• Monitoring a práca s požiarnym systémom EPS.

• Režim obchôdzok na zverených objektoch.

• Kontrolovanie vstupu a vedenie príslušnej dokumentácie.

• Príjemné pracovné prostredie - práca na prevádzkach v rámci Bratislavy prioritne v centre Starého mesta ale aj možnosť na prevádzke Devínska nová Ves.

PONÚKAME BONUS 200 € na kurz - možnosť spraviť alebo obnoviť si preukaz odbornej spôsobilosti.- uhrádzame.

• Možnosť motivačnej odmeny - mesačné výkonnostné odmeny nad rámec mzdy, ako motivácia na základe Vašej dobre odvedenej práce.

• Parkovanie a posilňovňa pre zamestnancov zdarma.

• Referenčný bonus pri odporučení vhodného kandidáta - finančná odmena (prinesieš ďalších kolegov a budete finančne odmenení).

• Stabilná práca v stabilnej spoločnosti.

• Poskytnutie firemnej rovnošaty.

• Príjem vyplácaný vždy načas

.• Stravné lístky

• Možnosť ubytovania.

Ak Vás táto ponuka zaujala zašlite nám Váš životopis mailom na [email protected] prípadne telefonicky. Odpovieme uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky špecifikované v inzeráte. Ďakujeme za porozumenie.

Upozornenie:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti Progress Agency s.r.o. so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák. č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

bezpečnostná služba, úspešný absolvent odbornej spôsobilosti policajná alebo vojenská akadémia je len výhodou.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

pre výsluhových dôchodcov (policajtov, vojakov, hasičov), skúsenosti v obore sú vítané. • Niektoré

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• pozitívny prístup k práci

• reprezentatívne vystupovanie a komunikácia

• práca s počítačom na užívateľskej úrovni,

• preukaz odbornej spôsobilosti typu S, alebo certifikát o absolvovaní odbornej prípravy (možnosť spraviť si preukaz odbornej spôsobilosti.- uhrádzame kurz !!!

Spoločnosť poskytuje bezpečnostné služby na profesionálnej úrovni pri zachovaní vysokej diskrétnosti. Na slovenskom trhu sme viac ako 10 rokov. Za toto obdobie sme sa stali lídrom v ochrane majetku alebo chránenej osoby. Ponúkame širokú komplexnosť bezpečnostných služieb v zmysle zákona 473/2005 Zb.
Klientom poskytujeme účinnú pomoc pri ochrane ich majetku. Kladieme dôraz na vysokú úroveň poskytovaných služieb, ktorú dosahujeme najmä vďaka individuálnemu prístupu ku každému klientovi.
Viac na: www.progressagency.sk PROGRESS AGENCY , Súkromná bezpečnostná služba.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4737837  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac