Lektor/ka anglického jazyka v materskej škole

PROGRESKA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
03.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
16 Eur/60 minút

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme lektorku anglického jazyka v termínoch pondelok a streda 13:00-16:00, 3 skupinky 2x týždenne, 30-45 minút, 8-10 detí v skupine v centre mesta.
Trvanie práce: od januára do júna. Potrebná pedagogická prax s deťmi predškolského veku (vedenie skupinky, krúžku). Materiály a pomôcky dodáme. Forma výučby je kreatívna, zameraná na rozvoj prvých komunikačných schopností pomocou hier, básničiek a pesničiek. Ponúkame dlhodobú spoluprácu.

Materiály k výučbe, doplnkové materiály.

V prípade záujmu nám pošlite stručný profesijný životopis. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. V prípade otázok nás kontaktujte IBA písomne na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogika, angličtina, príbuzný odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Komunikatívnosť, cieľavedomosť a motivácia.

Výučba v predškolských zariadeniach, špecializované jazykové kurzy, príprava na maturitu a skúšky

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Radarova 2
Bratislava 82102

Kontakt

ID: 1345557   Dátum zverejnenia: 13.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   16 Eur/60 minút