Elektromontér

PROGRES MT s.r.o.

Miesto práce
Košice, Bratislavský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
31.10.2017
ČISTÁ MZDA; 790 - 1000€ (Uvedená Mzda nezahŕňa cestovné náhrady).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ELEKTRO MONTÁŽNE PRÁCE na Slovensku: Obchodné a priemyselné centrá (haly), Práce v Jadrovej elektrárni Jasl. Bohunice/Mochovce, USS Košice, Bezpečné priechody na cestách v rámci SR (montáž LED blikačov do vozovky).
MIESTO VÝKONU PRÁCE: celá SR, často sa pracuje na 10 dňové TURNUSY.
PRACOVNÁ NÁPLŇ: montážne práce NN a VN rozsahu, ťahanie káblov, montáž káblových žľabov (práca vo výške), montáž svietidiel v halách a kancelárskych priestoroch, zapojenie rozvádzačov, montáž dopravných signalizačných zariadení, atď.

dohodu
Príjem v tomto inzeráte je uvádzaný ako ČISTÁ MZDA, táto je vypočítaná podľa množstva odpracovaných hodín v mesiaci.
V prípade, ak je uchádzač z KE kraja a pracuje napr. v BA uhrádzame cestovné náhrady v plnej výške (10,30 deň) t.j. 226€/mes.
Cesta na pracovisko mimo KE je hradená, resp. cestuje sa služobným autom. Ubytovanie mimo KE je zabezpečené v čistej s štandardnej ubytovni.
Pracovný odev a náradie zabezpečíme každému uchádzačovi/monterovi.
Meškanie termínu výplaty je výlučené- vždy včas.
Perspektíva práce aj v USS (podľa aktuálnych zákazok spoločnosti)

Podmienkou výberu je prax v obore silnoprúd min. 5 rokov (ideálne 7 a viac).
Spracovaný profesijný životopis prosím posielajte e-mailom, alebo na adresu spoločnosti PROGRES MT s.r.o.
K životopisu priložte kópie výučného listu a platné osvedčenie.

Po prehodnotení CV oslovíme uchádzačov telefonicky a dohodneme si osobné stretnutie v KE. Prosíme uchádzačov o toto prac miesto, aby reagovali na túto ponuku, len ak vedia nastúpiť v dohľadnom čase.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ELEKTRO, rozvody a zariadenia - silnoprúd.

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Elektro - NN, VN

Počet rokov praxe

7

- platné O S V E D Č E N I E vyhl. §23
- podmienka výberu je vyhl. § min 23. Ak si uchádzač, ktorý má aktuálne platné osvedčenie s nižším stupňom dokáže promptne zabezpečiť školenie §23, tak bude CV uchádzača riadne zahrnutý do výberu.
- D O B R Ý Z D R A V O T N Ý S T A V, vyžaduje sa potvrdenie od lekára na práce vo výškach a v nočných zmenách
- OCHOTA PRACOVAŤ , SAMOSTATNOSŤ, BEZÚHONNOSŤ, 100% SPOĽAHLIVOSŤ.
- PRAX V OBORE SILNOPRÚD - priemyselné stavby, hypermarkety atď.

Sme stavebná, obchodno-montážna spoločnosť - elektro.
Montáž a oprava verejného osvetlenia, káblové prípojky a elektrického vedenia, montáž "bezpečných priechodov pre chodcov".
Pre viac informácii viď. web stránka: www.progresmt.sk, alebo www.BEZPECNYPRIECHOD.sk,

Taktiež nás nájdete na FB; "bezpečné priechody"
Instagram; "bezpecne priechody"

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 561325  Dátum zverejnenia: 16.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: ČISTÁ MZDA; 790 - 1000€ (Uvedená Mzda nezahŕňa cestovné náhrady).