Junior IT Specialist

Program® spol. s r.o.

Miesto práce
Brnianska 10, 911 05 Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200,00 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zaujímavá a dynamická práca v stabilnej spoločnosti s viac ako 25 ročnou históriou
- pozícia Junior IT Specialist sa podieľa na zavádzaní nových produktov do portfólia spoločnosti
- pod vedením Senior IT Specialist sa zameriava na integráciu týchto produktov z pohľadu IT do už existujúcej a zabehnutej IT infraštruktúry spoločnosti
- Junior IT Specialist sa podieľa na riešení komplexných problémov pri integrácii nových systémov
- využíva a spája pri tom znalosti z viacerých oblastí IT (siete, hardware aj software)
- komunikuje v rámci spoločnosti s členmi tímu a taktiež s obchodnými partnermi spoločnosti

stabilný mesačný príjem
motivujúce platové hodnotenie
práca vo vysokokvalifikovanom kolektíve
služobný mobil
notebook

Spolu so žiadosťou o zamestnanie a životopisom posielajte aj súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberový pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pozícia je vhodná pre študenta posledného ročníka VŠ s IT zameraním resp. pre čerstvého absolventa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základná znalosť MS Word, Excel
- základná znalosť Linux, Windows
- základná znalosť databáz
- skúsenosť s CSS, PHP, Javascript
- výhodou logické myslenie
- ochota učiť sa nové veci
- samostatnosť

činnosť herní a stávkových kancelárií

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Program spol. s r.o.
BRNIANSKA 10
91105 Trenčín
ID: 3330028   Dátum zverejnenia: 18.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200,00 Eur