Obchodný zástupca v oblasti marketingu a reklamy

PROGNESSA, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
nástup možný ihneď
1 000 - 3 000 EUR/mesiacMzda obchodného zástupcu je mixom fixnej zložky a výkonnostných odmien.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PROGNESSA (navštív www.prognessa.com) ako digitálna kreatívna agentúra pôsobiaca v oblasti marketingu na sociálnych sieťach hľadá obchodného zástupcu pre oblasť reklamy a marketingu.

Náplň práce obchodného zástupcu:
- Starostlivosť o existujúcich klientov a získavanie nových klientov
- Dohadovanie stretnutí s majiteľmi a riaditeľmi firiem
- Zodpovednosť za plnenie cieľov a plánov
- Príprava a prezentácia obchodných ponúk
- Zodpovednosť za plnenie obchodnej stratégie

- Firma hradí vstupy do Fitness centra
- Firemné masáže
- Spoločné firemné raňajky
- Školenia potrebných systémov marketingu
- Plné zaškolenie do fungovania firmy, produktov a cenovej politiky
- Zaujímavé provízie za každý zrealizovaný obchod
- Práca v mladom dynamickom kolektíve
- Služobný telefón Apple
- Firemný Macbook
- Vysoká časová flexibilita

Kandidát má ideálne skúsenosti s predajom služieb prípadne práce v oblasti marketingu a reklamy. Ideálny kandidát je proaktívny a schopný pracovať nezávisle. Práca v kancelárii, na cestách alebo u klientov. Reporting CRM systémom pre manažment firmy, ktorá sa nachádza v Rimavskej Sobote. Pohovory sa uskutočnia online formou Google Meet a osobne v centrále firmy.

Prevažnú časť práce tvoria aktivity:

• získavanie zákazníkov, prezentácie zákazníkovi a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
• koordinácia medzi zákazníkom, plánovaním, výrobou grafických a marketingových materiálov
• kontakt so zákazníkom, poskytnutie potrebných informácií a spracovanie objednávky
• pravidelné prieskumy trhovej konkurencie

Prvé kolo pracovných pohovorov sa uskutočni na platforme Google Meet.
Poprosíme zaslať životopis, motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov pomocou formulára alebo na [email protected]. Vyhradzujeme si právo nekontaktovať neúspešných uchádzačov.
Pred prihlásením prosíme uchádzačov prezrieť web stránku www.prognessa.com a našu Facebook stránku facebook.com/prognessa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor manažment alebo marketing je výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

- Etika
- Komunikatívnosť a schopnosť viesť rozhovory
- Znalosť základov marketingu
- Prax v oblasti predaja
- Vodičský preukaz typu B a osobné auto

Naším účelom je pomáhať svojimi službami slovenským firmám konkurovať medzinárodným korporátom.

Zároveň, napriek svojej lokalite (Rimavská Sobota) sa PROGNESSA snaží dať mladým ľuďom perspektívu, že aj v tomto regióne dokáže mladý človek mať dobrú prácu, ktorá ho napĺňa a preto aj dobrú životnú úroveň, na ktorej si vie zakladať budúcnosť.

Čerpali sme znalosti vo viac ako 30 krajinách sveta a stretávali sme sa s ľuďmi, ktorí nám odovzdali cenné know-how, ktoré aplikujeme pre rozvoj firiem. Našími hlavnými hodnotami sú vývoj (progress) a šťastie (happiness).

Tvoj e-mail očakávame na adrese [email protected]. Do e-mailu nezabudni pribaliť svoj životopis a motivačný list.
ID: 3991832  Dátum zverejnenia: 8.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac