1 000 - 1 700 EUR

Obchodný zástupca v oblasti marketingu

PROGNESSA, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
nástup možný ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PROGNESSA ako digitálna kreatívna agentúra pôsobiaca v oblasti marketingu na sociálnych sieťach hľadá obchodného zástupcu pre juh Banskobystrického kraja ideálne s bydliskom v Lučenci alebo jeho okolí.

Náplň práce obchodného zástupcu:
- Starostlivosť o existujúcich klientov a získavanie nových klientov
- Dohadovanie si stretnutí s majiteľmi a riaditeľmi firiem
- Rozširovanie spolupráce s existujúcimi zákazníkmi
- Navrhovanie stratégií zákazníkom po dohode s manažmentom
- Zodpovednosť za plnenie cieľov a plánov
- Príprava a prezentácia obchodných ponúk
- Zodpovednosť za plnenie obchodnej stratégie

Kandidát ma ideálne skúsenosti s predajom služieb prípadne práce v oblasti marketingu a reklamy. Ideálny kandidát je proaktívny a schopný pracovať nezávisle. Práca 1 deň týždenne v office, zvyšok na cestách alebo home office. Reporting CRM systémom pre manažment firmy, ktorá sa nachádza v Rimavskej Sobote, kde sa uskutočnia aj pohovory.

Prevažnú časť práce tvoria aktivity:
• získavanie zákazníkov, prezentácie zákazníkovi a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
• vyhodnotenie komerčnej, technickej a časovej uskutočniteľnosti projektu
• koordinácia medzi zákazníkom, plánovaním, výrobou grafických a marketingových materiálov
• kontakt so zákazníkom, poskytnutie potrebných informácií a spracovanie objednávky
• informovanie manažmentu o činnostiach konkurencie na trhu
• dohodnutie objednávok v súlade s limitmi hodnoty objednávky a marží príspevkov, ako aj vyjednanie rámcových a obchodných podmienok

Práca vhodná aj na systém part-time obchodného zástupcu. Miesto výkonu práce Lučenec a okolie 50km.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000 základ + výkonnostné odmeny

- Práce v mladom dynamickom kolektíve (vekový priemer firmy je 25 rokov)
- Zaujímavé provízie za každý zrealizovaný obchod
- Paušálna odmena za starostlivosť o klienta
- Plné zaškolenie do fungovania firmy, produktov a cenovej politiky
- Školenie potrebných systémov marketingu
- Vysoká časová flexibilita

Pracovné pohovory sa uskutočnia v Rimavskej Sobote v Startupovom centre KRUHÁČ, kde má PROGNESSA kanceláriu.
Zaslať prosíme životopis, motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov pomocou formulára alebo na [email protected]
Pred prihlásením prosíme uchádzačov prezrieť web stránku www.prognessa.com a našu Facebook stránku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor manažment, marketing, výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Komunikatívnosť a schopnosť viesť rozhovory
- Znalosť základov marketingu
- Etika
- Osobné auto, preplácané cestovné na stretnutia
- Prax v oblasti predaja
- Situovanie uchádzača v Lučenci a okolí

Sme kreatívna digitálna marketingová agentúra, ktorá pomáha klientom v oblasti prezentácie služieb a produktov v digitálnom svete.
Našim klientom pomáhame budovať ich Facebook stránky, Instagram profily, promovať ich web, natáčať, fotiť a tvoriť komplexný balíček digitálnej starostlivosti v oblasti marketingu.
Našími hlavnými hodnotami sú vývoj (progress) a šťastie (hapiness). To znamená, že chceme naše široké okolie posunúť bližšie k bránam kreativity v digitálnom svete, ktoré pomôžu firmám nájsť nové cesty k zákazníkom.
​Svoje výsledky meriame číslami a šťastnými úsmevmi našich klientov.

Bélu Bartóka 20/A
97901 Rimavská Sobota
ID: 3764634   Dátum zverejnenia: 17.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 základ + výkonnostné odmeny