Účtovník

ProFound Bratislava, s.r.o.

Miesto práce
Pestovateľská, Bratislava
Termín nástupu
asap
1 300 EUR/mesiaca viac - výsledná mzda závisí od schopností a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie podvojného účtovníctva v súlade s platnou legislatívou;
- evidovanie a účtovanie faktúr a dobropisov, kontrola povinných náležitostí dokladov, archivácia, rozúčtovanie nákladov na nákladové strediská, evidencia a účtovanie majetku, časového rozlíšenia, interných dokladov, inventarizácia účtov;
- príprava platobných príkazov;
- kontrola podkladov a príprava výkazov k DPH, dane z motorových vozidiel, zrážkovej dane a štatistických výkazov;
- príprava reportov podľa pokynov nadriadeného

- možnosť osobnostného a kariérneho rastu
- práca v mladom kolektíve v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- firemný telefón, notebook
- možnosť home office
- bonusový hodnotiaci systém
- bonus tripy a teambuildingové akcie
- jedna hodina anglického alebo zvoleného jazyka týždenne hradená zamestnávateľom
- ovocný deň

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- výhodou znalosť práce s IS Pohoda, prípadne aj IS BarIS,
- dobré komunikačné schopnosti,
- zodpovednosť, flexibilita, analytické myslenie,
- proaktivita, inovatívnosť, dôslednosť, zmysel pre detail,
- spoľahlivosť, samostatnosť, tímový hráč

Spoločnosť sa zaoberá veľkodistribúciou produktov farmaceutického priemyslu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4526195  Dátum zverejnenia: 23.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac