Logo ProFound Bratislava, s.r.o.

Commercial Manager (Pharmaceutical Field)

ProFound Bratislava, s.r.o.

Miesto práce
Pestovateľská, Bratislava
2 500 EUR/mesiacA viac - výsledná mzda závisí od schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Negotiation and Contract management and on-going business - BD management;
- Business Development Analyzes & Planning;
- Client Retention;
- Daily communication with suppliers, internal & external business partners;
- Support to regulatory department;
- Administrative tasks - Support to Marketing and Sales department, Support to business partners;
- Providing support in tasks related to pharmacovigilance;
- Claims;
- Communication with state health authorities;
- AWs management;
- Freight forwarding & purchasing goods from abroad;
- Managing of expiring products;
- Managing of stock and overstock;
- Reporting to CEO;

- možnosť osobnostného a kariérneho rastu
- práca v mladom kolektíve v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- firemný telefón, notebook, možnosť home office, bonusový systém a iné výhody

Informácie o výberovom konaní

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

prírodné vedy, biológia, medicína, veterinárny lekár, farmácia, ekonomické, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- myslenie obchodníka
- zmysel pre detail
- vítané sú skúsenosti z oblasti veľkodistribúcie liekov
- zodpovednosť, flexibilnosť, analytické myslenie, spoľahlivosť, samostatnosť, tímový hráč
- skúsenosti s IS Baris výhodou

Spoločnosť sa zaoberá veľkodistribúciou produktov farmaceutického priemyslu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Kulčárová
E-mail: poslať životopis
ID: 4507434  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac