Reagujte bez životopisu
Logo ProfIZOL s. r. o.

Stavebný pomocník na plochých strechách a zvárač PVC fólie na plochých strechách

ProfIZOL s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 500 EUR/mesiacviac info osobne alebo telefonicky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava tepelnej izolácie, stavebný pomocník na pokládku tepelnej izolácie na plochých strechách, pomocné práce na plochých strechách, možnosť učiť sa zváranie pvc fólie na plochých strechách, hľadáme pomocníkov a zváračov PVC fólie na dlhodobú spoluprácu z okolia Považskej Bystrice.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.5.2024 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavebníctva, pomocné práce na stavbe

spoľahlivosť, dochvíľnosť, samostanosť, šikovnosť, schopnosť učiť sa nové zručnosti ako zváranie pvc fólie,

Zabezpečíme vám dlhodobú a bezproblémovú izoláciu vašej strechy.
Pracujeme s kvalitným certifikovaným materiálom. Cenové ponuky, osobné obhliadky, nezáväzný výpočet ceny strechy v rámci celej SR. Ponúkame hydroizoláciu, vďaka ktoré bude Vaša strecha v perfektnej kondícii aj po mnohých rokoch! Pri rekonštrukcii plochej strechy poskytujeme kompletný servis. Zváranie PVC fólie profesionálne vyškoleným personálom.
Realizácia plochých striech a zemnej izolácie. Ponúkame hydroizoláciu, vďaka ktoré bude Vaša strecha v perfektnej kondícii aj po mnohých rokoch!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Róbert Pavlovič
Tel.: +421903255300
E-mail: poslať životopis
ID: 4524116  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac