XML/API špecialista, .NET programátor - cestovný ruch

ProfiTour, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
8 EUR/hod.variabilná hodinová, úkolová, mesačná mzda závislá od skúseností a výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava importov rôznych dátových formátov XML/API
- príprava synchronizačných mostíkov dát z externých systémov
- vývoj interných informačných systémov pre cestovný ruch
- zefektívňovanie procesu spracovania produktu CK a jeho
- spolupráca pri koncepcii a rozvoji interných systémov spoločnosti

- zaujímavá práca pre lídra techsupportu v cestovnom ruchu
- priateľské pracovné prostredie, malý kolektív
- flexibilný pracovný čas, možná práca z domu
- samostatné rozhodovanie a presadzovanie inovatívnych nápadov
- cestovanie s cenovými výhodami pre celú rodinu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

VB.Net - Pokročilý
.NET - Základy
SQL - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• výborná užívateľská znalosť PC
• logické myslenie, schopnosť analýzy problému
• znalosť algoritmov a OOP
• spoľahlivosť, cieľavedomosť

Líder v poskytovaní technických aplikácií pre cestovný ruch na Slovensku. Prevádzkujeme on-line rezervačný systém novej generácie, jediný unifikovaný vyhľadávač zájazdov a služieb cestovného ruchu pre profesionálne použitie a množstvo partnerských portálov. Stojíme za najvýznamnejšími značkami na trhu ako Hydrotour, Turancar, Happytravel, Solvex, ESO travel, GabrielTour, TUI a mnohými ďalšími.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3364248  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.