Obchodný zástupca

PROFITAPE s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacOd 1 200 - 3 000,- EUR/mesiac - mzda závislá od skúsenosti a bude upresnená na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov;
- tvorba cenových ponúk pre zákazníkov;
- rozvíjanie vzťahov so súčasnými zákazníkmi;
- samostatné vedenie obchodných jednaní;
- príprava a dojednanie obchodných zmlúv so zákazníkmi;
- poskytuje poradenstvo;
- cestovanie za zákazníkmi po území celého Slovenska;
- dojednávanie zákaziek v rámci výrobných možnosti firmy;
- vzťahy so zákazníkmi na úrovni B2B.

- zamestnanie na HPP;
- podiel na získaných zákazkách;
- mobil, notebook, služobné auto k dispozícii;
- home office (dohodou) v prípade potreby;
- príjemné pracovné prostredie;
- zázemie silnej a stabilnej spoločnosti s dlhodobou históriou;
- spoločnosť s moderným výrobným zázemím a s vlastnými produktmi.

V prípade Vášho záujmu o uvedenú ponuku, prosíme, posielajte životopisy na e-mailovú adresu: [email protected].

Všetkým uchádzačom ďakujeme za záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti PROFITAPE s. r. o., so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely výberového konania v zmysle Zák.č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti,
asertívnosť;
- preferujeme kandidátov so skúsenosťou s predajom
plastových výrobkov;
- skúsenosti s predkladaním cenových ponúk a ich
obhajovaním;
- samostatnosť, kreativita, spoľahlivosť, zodpovednosť;
- orientácia na zákazníka;
- aktívny prístup k práci;
- motivácia a chuť pracovať;
- ochota cestovať po území SK;
- skúsenosti s vedením obchodných jednaní;
- trestná bezúhonnosť.

Sme popredným českým výrobcom tesniacich a samolepiacich produktov a už mnoho rokov vyrábame celý rad výrobkov pre rôzne odvetvia. Špecializujeme sa na mäkké penové materiály, plasty, gumy a veľa iných materiálov na technické účely. Pôsobíme v rade rôznych odvetví prevažne automobilového priemyslu, v stavebníctve, elektrotechnických a energetických oboroch.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4238376  Dátum zverejnenia: 14.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac