Recepčná

Penzión Lomnicky s.r.o.

Miesto práce
Penzión Lomnicky, Stará Lesná
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
jún 2021
800 EUR/mesiac+ po skončení skúšobnej doby pohyblivá zložka mesačne do výšky 100€ + vianočný bonus podľa výsledkov penziónu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s hotelovým programom ASSECO HOREC - hlavná podmienka k prijatiu
- vybavovanie rezervácií
- check- in, check- out hostí
- starostlivosť o hostí - komunikácia s hosťami
- vybavovanie potrieb a požiadaviek hostí
- poskytovanie informácií o atrakciách v okolí
- komunikácia v cudzom jazyku
- príprava a vystavovanie účtov a faktúr
- práca s pokladňou a platobným terminálom, hmotná zodpovednosť
- zodpovednosť za plynulý chod recepcie
- zodpovednosť za chod menšieho wellnessu
- obsluha hostí v bare

- bezplatné stravovanie v rámci penziónu
- zľavy na služby v penzióne
- pracovné voľno počas vianočných sviatkov
- teambuildingové aktivity
- možnosť osobného rastu

Do nášho Penziónu Lomnicky v Starej Lesnej hľadáme komunikatívneho a zodpovedného človeka, ktorý sa bude do práce tešiť a bude k nej pristupovať zodpovedne, predvídavo a s rozumom.
Osobu, ktorá sa nebojí komunikovať, ktorá bude v prvom rade zabezpečovať chod recepcie, mať prehľad o dianí v penzióne, ale aj zodpovedať za chod baru, obsluhovať hostí (príprava kávy, iných nápojov). Bude vedieť zodpovedne zastúpiť manžéra a vykonávať v príprade potreby aj jeho pracovné činnosti.

Prosím, kontaktujte nás len v prípade, že poznáte a požívali ste program Asseco Horec. Je to podmienka k prijatiu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Poľský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Asseco HOREC - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
BlueGastro - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- skúsenosť s rezervačným systémom Horec je
podmienkou pre prijatie
- obchodné zručnosti
- samostatnosť
- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- lojalita
- zdravotný preukaz

Spoločnosť prevádzkuje penzión v Starej Lesnej
ID: 3856618  Dátum zverejnenia: 11.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac