Čašníčka/Čašník

Penzión Lomnicky s.r.o.

Miesto práce
Penzión Lomnicky, Stará Lesná
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohododu
850 EUR/mesiacZákladná mzda od 850€ brutto. V prípade brigádnickej práce 4,50€/hodina/brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do penziónu Lomnicky v Starej Lesnej hľadáme zodpovednú čašníčku alebo čašníka.
Ak ste pracovitý, zodpovedný, viete komunikovať a rád sa učíte nové veci, radi sa s Vami stretneme. Aktuálne prijímame na trvalý pracovný pomer, ako aj brigádne.

Základné povinnosti v práci:
- príjemná a rýchla obsluha hostí penziónu v reštaurácii, kaviarni a na terase
- základná príprava nápojov podľa aktuálnej ponuky kaviarne a denného baru
- príprava reštaurácie na raňajky a večere pre hostí penziónu
- príprava stolovania v prípade spoločenskej akcie v penzióne
- pravidelné udržiavanie a hygiena pracovného miesta
- práca s registračnou pokladňou
- plnenie úloh v súvislosti s chodom prevádzky
- kolektívna výpomoc vrámci penziónu

- milý pracovný kolektív
- zľavy na služby penziónu
- bezplatné ubytovanie počas pracovných zmien
- voľno počas vianočných sviatkov
- férové pracovné prostredie

Vopred Vám všetkým, ktorí prejavíte záujem o miesto v našom penzióne ďakujeme.
Kontaktovať budeme len tých, ktorí budú najviac vyhovovať našim požiadavkám a predstavám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

- zodpovedný prístup
- komunikatívnosť
- lojalita
- tímová práca

Spoločnosť prevádzkuje penzión v Starej Lesnej
ID: 3615285  Dátum zverejnenia: 6.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac