Reagujte bez životopisu

Čašníčka/Čašník

PROFIT EUROPE CONSULT, s.r.o.

Miesto práce
Penzión Lomnicky, Stará Lesná
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohododu
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiacvianočný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do penziónu Lomnicky v Starej Lesnej hľadáme zodpovednú čašníčku alebo čašníka.
Základne pracovné povinnosti:
- Debarasovanie počas hotelových raňajok a večerí
- Základná príprava nápojov podľa aktuálnej ponuky kaviarne a denného baru
- Príprava a debarasovanie kávových prestávok počas školení a konferencií
- Prijímanie objednávok od zákazníkov
- Zabezpečenie príjemnej a rýchlej obsluhy zákazníkov v reštauračných zariadeniach penziónu
- Dôkladná príprava stolovania k spoločenským a prezentačným akciám
- Práca s elektronickou registračnou pokladňou
- Sledovanie skladových zásob a doby spotreby tovaru na prevádzke
- Dodržiavanie hygienických požiadaviek
- Plnenie úloh súvisiacich s chodom prevádzky

- bezplatné stravovanie v rámci penziónu
- zľavy na služby v penzióne
- rozmanitá náplň práce v príjemnom pracovnom prostredí a príjemnom kolektíve
- voľno počas vianočných sviatkov
- teambuildingové aktivity
- možnosť osobného rastu

Ponúkame stabilné zamestnanie, pravidelný príjem, stravovanie, ako aj možnosť ubytovania, či využitie relax centra.
V prípade záujmu zasielať životopisy na [email protected]
Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.7.2020 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- komunikatívnosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- lojalita

Spoločnosť prevádzkuje penzión v Starej Lesnej

Trieda SNP 65
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Daxnerová
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3615285  Dátum zverejnenia: 28.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac