Čašník/čašníčka

PROFIT EUROPE CONSULT, s.r.o.

Miesto práce
Stará Lesná, Kežmarok, Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Penzión Lomnicky v Starej Lesnej hľadá do svojho skvelého tímu kolegu-yňu na pozíciu čašník-čašníčka. Práca v atraktívnom prostredí Vysokých Tatier v rodinnom penzióne s priateľským personálom a fantastickými hosťami.

Debarasovanie počas hotelových raňajok a večerí.
Obsluha hotelových hostí v reštaurácii, kaviarni a na terase.
Základná príprava nápojov podľa aktuálnej ponuky kaviarne a denného baru.
Príprava a debarasovanie kávových prestávok počas školení a konferencií.
Prijímanie objednávok od zákazníkov, zabezpečenie príjemnej a rýchlej obsluhy zákazníkov v reštauračných zariadeniach penziónu, dôkladná príprava stolovania k spoločenským a prezentačným akciám, práca s elektronickou registračnou pokladňou, sledovanie skladových zásob a doby spotreby tovaru na prevádzke, dodržiavanie hygienických požiadaviek, plnenie úloh súvisiacich s chodom prevádzky.

Práca v atraktívnom prostredí Vysokých Tatier.
Priestory zrekonštruovaného hotela.
Príjemný pracovný kolektív.
Zamestnanecké ubytovanie
Zamestnanecká strava
Zamestnanecké zľavy

Ponúkame stabilné zamestnanie, pravidelný príjem, stravovanie, ako aj možnosť ubytovania, či využitie wellness centra.
Stačí byť usmievavý, flexibilný, lojálny, ovládať základy anglického jazyka, mať aspoň minimálnu prax a veľkú chuť do práce.
V prípade záujmu zasielať životopisy na info@penzionlomnicky.sk
Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.3.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax výhodou
- samostatnosť
- zodpovednosť
- lojalita

Spoločnosť prevádzkuje penzión Lomnicky v Starej Lesnej.

Trieda SNP 65
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Daxnerová
E-mail: poslať životopis
ID: 3209917   Dátum zverejnenia: 18.2.2018