Reagujte bez životopisu
Logo Profit Centrum Štúrovo

Účtovník, junior účtovník

Profit Centrum Štúrovo

Miesto práce
Sobieskeho 5, Štúrovo
870 - 1 400 EUR/mesiacRočné prémie, dotované stravovanie, príspevky na vzdelávanie a odborné kurzy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hľadáme účtovníka, ktorý sa pridá k nášmu tímu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti. Ako účtovník budete zodpovední za spracovanie účtovných dokladov, prípravu podkladov pre mesačné a ročné závierky a elektronickú komunikáciu s finančnými úradmi. Táto pozícia poskytuje skvelú príležitosť načerpať praktické skúsenosti a rozvíjať vaše účtovné zručnosti pod vedením skúsených účtovníkov.​

  • Konkurenčný plat a dotované stravovanie
  • Ročné prémie zlepšujúce finančné zabezpečenie
  • Prispôsobiteľný pracovný čas pre väčšiu flexibilitu
  • Stabilná spoločnosť s istotou a bezpečnosťou
  • Prístup k vzdelávaniu a odborným kurzom pre rozvoj zručností
  • Kariérny rast v oblasti účtovníctva
  • Príjemné pracovné prostredie s osobným prístupom
  • Možnosť ďalších benefitov ako príspevok na zdravotnú starostlivosť a firemné akcie

Ak máte záujem o danú pozíciu, zašlite nám prosím váš životopis. Vašu prihlášku môžete poslať elektronicky na náš e-mail alebo osobne na našej adrese. Tešíme sa na vašu reakciu a prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Windows 11 - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

  • Presnosť a zodpovednosť v práci s dokumentáciou
  • Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania.
  • Nadstavbové vzdelanie alebo ukončený kurz podvojného účtovníctva.
  • Základné znalosti účtovníctva a práce s účtovnými programami.
  • Dobré analytické a komunikačné zručnosti.
  • Schopnosť samostatne riešiť úlohy a pracovať v tíme.
  • Komunikačné zručnosti a tímový prístup
  • Flexibilita a ochota učiť sa novým veciam

Naša účtovná a poradenská kancelária poskytuje odborné služby od roku 2008, pričom sa špecializuje predovšetkým na vedenie účtovnej a mzdovej agendy spoločností. Naším hlavným cieľom je poskytovať rozsiahlu a spoľahlivú podporu v finančných a daňových záležitostiach. Kladieme dôraz na odborný rast a spokojnosť klientov. S našimi rokmi skúseností a odborných znalostí zabezpečujeme, že naši zamestnanci aj klienti sa cítia byť v najlepších rukách.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4810957  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac