Účtovníčka/účtovník - Štúrovo

Profit Centrum Štúrovo

Miesto práce
Sobieskeho 5, Štúrovo
Termín nástupu
01.07.2022
740 - 1 200 EUR/mesiacUvedená suma minimálnej základnej mzdy je podľa príslušnej triedy stupnice platových taríf pri výkone práce vo verejnom záujme. Ďalšie platové bonusy sú podľa kvality odvedenej práce, a v závislosti od praxe, skúseností a vedomostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme účtovníka, ktorého náplňou práce bude príprava a zaznamenávanie účtovných zápisov do účtovného systému a úplnosť všetkých obchodných transakcií.

- vedenie účtovnej agendy
- spracovanie daňových priznaní
- spracovanie štatistických výkazov

Dynamický mladý kolektív, motivujúce platové ohodnotenie, účasť na školeniach, dobré pracovné podmienky, flexibilná pracovná doba.

Prihlášky do výberového konania prosím zasielajte na mailovú adresu. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Vyhradzujeme si právo odpovedať iba vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- znalosť programu Pohoda je výhodou
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
- bezúhonnosť, lojalita
- dôslednosť, logický úsudok
- aktívny prístup

Účtovná a poradenská kancelária poskytuje odborné služby od roku 2008, pričom sa špecializuje predovšetkým na vedenie účtovnej a mzdovej agendy spoločností. Zakladáme si na ľudskom prístupe a naším cieľom je poskytovať kvalitné služby s ohľadom na individuálne požiadavky klienta.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4341022  Dátum zverejnenia: 27.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac