Bezpečnostný technik / Technik požiarnej ochrany

PROFIS, spol. s r.o.

PROFIS spol. s r.o., Palárikova 16, 908 51 Holíč, okres Skalica
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plnenie pracovných úloh odborne spôsobilej osoby z oblasti OPP, BOZP u zmluvných zákazníkov. Preto je dôležité, aby uchádzač/ka vlastnil/la platné osvedčenie technika PO a Bezpečnostného technika BOZP.

Atraktívne finančné ohodnotenie + odmeny, stabilný plat, koncoročné odmeny za dobrý hospodársky výsledok, možnosť ďalšieho vzdelávania a rozvoja, školiaci program, flexibilný pracovný čas, mobilný telefón, notebook, služobné vozidlo,práca v mladom kolektíve, stravovacie poukážky, možnosť nákupu tovaru so zľavou vo firemnej predajni

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita, korektnosť, spoľahlivisť, komunikatívnsť, zodpovednosť, príjemné vystupovanie, samostatnosť, organizačné schopnosti.
Profesnou výhodou je platné osvedčenie "Autorizovaný bezpečnostný technik", poprípade aj platné osvedčenie odbornej spôsobilosti v kurze inštruktorov civilnej ochrany.

Spoločnosť Profis spol. s r.o. sa zaoberá komplexnými službami v oblasti požiarnej ochrany, bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, civilnej ochrany, pracovno zdravotnou službou, kontrolou požiarnotechnických zariadení /hasiace prístroje, hydranty, požiarne uzávery, požiarne prestupy, EPS, SHZ, požiarne klapky/, kontrolou vyhradených technických zariadení, predajom a montážou požiarnotechnických zariadení, predajom bezpečnostného značenia, ochranných pracovných pomôcok a pod.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 980504  Dátum zverejnenia: 4.4.2018