1 000 - 1 200 EUR

Bezpečnostný technik / Technik požiarnej ochrany/Autorizovaný bezpečnostný technik

PROFIS, spol. s r.o.

Miesto práce
Hroboňova, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plnenie pracovných úloh odborne spôsobilej osoby z oblasti OPP, BOZP u zmluvných zákazníkov. Preto je dôležité, aby uchádzač/ka vlastnil/la platné osvedčenie technika PO a Bezpečnostného technika BOZP.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1000 € (bude sa odvíjať od Vašich schopností a skúseností + pohyblivá zložka mzdy bude prezentovaná na osobnom pohovore uchádzačovi)

Atraktívne finančné ohodnotenie + odmeny, stabilný plat, koncoročné odmeny za dobrý hospodársky výsledok, možnosť ďalšieho vzdelávania a rozvoja, školiaci program, flexibilný pracovný čas, mobilný telefón, notebook, služobné vozidlo,práca v mladom kolektíve, stravovacie poukážky, možnosť nákupu tovaru so zľavou vo firemnej predajni

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita, korektnosť, spoľahlivisť, komunikatívnsť, zodpovednosť, príjemné vystupovanie, samostatnosť, organizačné schopnosti.
Profesnou výhodou je platné osvedčenie "Autorizovaný bezpečnostný technik", poprípade aj platné osvedčenie odbornej spôsobilosti v kurze inštruktorov civilnej ochrany.

Spoločnosť Profis spol. s r.o. sa zaoberá komplexnými službami v oblasti požiarnej ochrany, bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, kontrolou požiarnotechnických zariadení /hasiace prístroje, hydranty, požiarne uzávery, požiarne prestupy, EPS, SHZ, požiarne klapky/, kontrolou vyhradených technických zariadení, predajom a montážou požiarnotechnických zariadení, predajom bezpečnostného značenia, ochranných pracovných pomôcok a pod.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Palárikova 16
908 51 Holíč

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimír Peťko
Tel.: +421903402161
E-mail: poslať životopis
ID: 3353009   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000 € (bude sa odvíjať od Vašich schopností a skúseností + pohyblivá zložka mzdy bude prezentovaná na osobnom pohovore uchádzačovi)