Chceš mať svoj príjem vo vlastných rukách a byť pánom svojho času? Obchodný reprezentant ZA.

PROFIROL s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
1 000 - 3 500 EUR/mesiacOdmena formou provízie. Výška odmeny bez obmedzenia, záleží na tvojich ambíciach a šikovnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov.
  • Budovanie vlastného portfólia zákazníkov.
  • Spolupráca so stavebnými firmami, s architektmi, projektantmi a s interiérovými dizajnérmi.
  • Vytváranie a budovanie vzťahov so zákazníkmi.
  • Osobné návštevy zákazníkov.
  • Obchodné jednania so zákazníkmi - analýza potrieb, poradenstvo a predaj portfólia spoločnosti.
  • Plnenie obchodných cieľov.
  • Konzultácia obchodných prípadov s obchodným riaditeľom.
  • Sledovanie vývoja zákazky, kontinuálna komunikácia so zákazníkom o stave objednávky.
  • Vzdelávanie a osobný rozvoj v technickej oblasti - tieniaca technika.
  • Vzdelávanie a osobný rozvoj v interiérovom dizajne - tieniaca technika.
  • Podpora riaditeľa obchodu a pomoc pri napĺňaní obchodnej stratégie.

  • ​Zaujímavá spolupráca so stabilnou spoločnosťou s rodinnou a priateľskou atmosférou.
  • Provízie z predaja bez limitu.
  • Pozícia je vhodná aj ako doplnková práca.
  • Príležitosť pracovať s dizajnovými a vysoko-funkčnými produktami tienenia od prestížnych výrobcov EU.
  • Odborné zaškolenie do produktového sortimentu.
  • Technická podpora a realizácia objednávok našimi montážnymi tímami.
  • Zázemie v našich dizajnových showroomoch vybavených vzorkami exteriérovej aj interiérovej tieniacej techniky, od pergol až po motorické závesy a tapety.
  • Podpora profesného aj osobného rastu a vzdelávanie vrámci EU.

Sme úspešná a stabilná firma pôsobiaca na území celého Slovenska.
Hľadáme dynamického kolegu zameraného na výsledky, ktorý by sa pripojil k nášmu tímu na akvizíciu nových zákazníkov v aktívnom B2B businesse. Očakávame schopnosť získavania nových zákazníkov, budovania vzťahov so stavebnými firmami, architektamia a dizajnérmi.
Ak si skúsený v B2B prostredí, si spoľahlivý s výborným time managementom, radi ťa uvidíme vo svojom tíme.
Ponúkame zázemie, podporu a zaškolenie, a zaujímavé provízie z predaja.

Viac informácií o nás nájdeš na našej webovej stránke www.profirol.sk, alebo na našom Facebooku a Instragame.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí na základe zaslaných materiálov budú vybraní do ďalšieho kola.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

  • Vynikajúce komunikačné, obchodnícke a organizačné zručnosti.
  • Skúsenosť v oblasti tieniacej techniky, alebo v oblasti architektúry a interiérového dizajnu výhodou. Sme však otvorení všetkým obchodníkom, ktorí sú ochotní sa naučiť niečo nové.
  • Príjemné a priateľské vystupovanie.
  • Aktívny vodič. Ochota cestovať.
  • Aktívna komunikácia AJ, alebo NJ výhodou.
  • Samostatnosť a spoľahlivosť.

Profirol s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2008. Sídlo spoločnosti je v Žiline, no svoje produkty ponúkame po celom Slovensku prostredníctvom showroomov v Bratislave, Žiline a Košiciach. Slovenským zákazníkom prinášame tieniacu techniku od najlepších európskych výrobcov. Sme exkluzívny predajca (Master Dealer) talianskych pergol Corradi a tiež ambasádor belgickej značky Renson (Renson Ambassador). Staviame na hodnotách slušnosť, férovosť a spravodlivosť na všetkých úrovniach, nadšenie pre prácu a rodinnú atmosféru. Už od začiatku chceme zákazníkom ponúkať výnimočné veci. Toto je smer, ktorým sa naša firma chce aj naďalej uberať v každej oblasti. Produktovej aj ľudskej.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4790970  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac