Obchodník/čka tieniacej techniky - Interiérový/á dizajnér/ka.

PROFIROL s.r.o.

Miesto práce
Fialová 2B, Petržalka
Termín nástupu
asap
1 040 - 1 500 EUR/mesiac+ provízie podľa predaja + štvrťročné a koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- osobná komunikácia so zákazníkom pri návšteve dizajnového showroomu
- emailová a telefonická komunikácia so zákazníkom reagujúcim na internetovú reklamu
- analýza potrieb zákazníka, poradenstvo a výber vhodného riešenia
- spracovanie dopytov a spolupráca s ostatnými kolegami na hľadaní najlepšieho riešenia
- tvorba a zasielanie cenových kalkulácií
- zobchodovanie a následné sledovanie vývoja zákazky, kontinuálna komunikácia so zákazníkom o stave objednávky
- spolupráca s interiérovými architektmi a projektantmi
- podpora manažéra pobočky a pomoc pri napĺňaní obchodnej stratégie
- pomoc pri budovaní pozitívnej firemnej kultúry do vnútra aj navonok

- zaujímavá práca v stabilnej spoločnosti s rodinnou atmosférou
- motivačná provízia z predaja ku garantovanej mzde
- štvrťročné a ročné odmeny
- príspevok zamestnávateľa na DDS (III. pilier) 6 %
- príležitosť pracovať s dizajnovými a vysoko-funkčnými produktami tienenia od prestížnych výrobcov EU
- permanentné vzdelávanie sa a osobný rozvoj v oblasti tieniacej techniky a interiérového dizajnu
- návštevy výstav a našich dodávateľov vrámci EU
- spoločné teambuildingové akcie a zaujímavý sociálny program
- doplnková dovolenka + 5 dní
- preplatené zdravotné voľno sick days + 5 dní
- práca od pondelka do piatku s voľnými víkendmi
- firmený laptop a služobný mobil

Do nášho showroomu v Bratislave hľadáme nového kolegu, alebo kolegyňu, na doplnenie Obchodného tímu - predajcu interiérovej tieniacej techniky.
Ak hľadáš zodpovednú prácu, ktorá kombinuje techniku s dizajnom a rád sa učíš nové veci, neváhaj a pošli nám svoj profesijny životopis. Ponúkame nielen stabilný a férový príjem, ďalším bonusom je priateľská pracovná atmosféra, moderné a čisté pracovné prostredie a podpora mladých ľudí, ktorí chcú na sebe pracovať a rozvíjať sa po boku našich skúsených predajcov.
Viac informácií o nás nájdeš na našej webovej stránke www.profirol.sk alebo na našom Facebooku a Instragame.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí na základe zaslaných materiálov boli vybraní do ďalšieho kola.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, interiérový dizajn a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na pozícii odborného predajcu, dizajnéra, špecialistu v oblasti interiérového tienenia veľkou výhodou
- cit pre dizajn a technické myslenie
- príjemné a priateľské vystupovanie
- komunikačné a obchodné zručnosti
- aktívna komunikácia AJ výhodou
- zodpovedný prístup k zadaným úlohám
- pracovitosť, trpezlivosť a schopnosť doťahovať vecí do konca
- samostatnosť a spoľahlivosť

Profirol s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2008. Sídlo spoločnosti je v Žiline, no svoje produkty ponúkame po celom Slovensku prostredníctvom showroomov v Bratislave, Žiline a Košiciach. Slovenským zákazníkom prinášame tieniacu techniku od najlepších európskych výrobcov. Sme exkluzívny predajca (Master Dealer) talianskych pergol Corradi a tiež ambasádor belgickej značky Renson (Renson Ambassador). Staviame na hodnotách slušnosť, férovosť a spravodlivosť na všetkých úrovniach, nadšenie pre prácu a rodinnú atmosféru. Už od začiatku chceme zákazníkom ponúkať výnimočné veci. Toto je smer, ktorým sa naša firma chce aj naďalej uberať v každej oblasti. Produktovej aj ľudskej.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4544442  Dátum zverejnenia: 24.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 040 EUR/mesiac