Servisný technik, odd. kvality a logistiky

PROFIROL s.r.o.

Miesto práce
Profirol, Prielohy, Žilina-Solinky
Termín nástupu
ASAP
Od 750 EUR/mesiackoncoročné odmeny podľa dosiahnutých výskledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem, evidencia, riešenie reklamácií a servisov,
- odstránenie reklamácii a výkon servisu u zákazníka,
- evidencia, príjem a výdaj skladových zásob materiálu a tovaru,
- zodpovednosť za sklady a sladové hospodárstvo,
- príjem a vykladanie a tovaru,
- príprava objednávok na montáž,
- sledovanie plnenia dodacích termínov od dodávateľov,
- príprava podkladov ekonomickému referentovi a ostatným členom tímu,
- podávanie týždenných správ o prijatých reklamáciách,
- organizácia dopravy a prepravy,
- správa vozového parku vrátanie leasingov a poistných udalostí,
- spracovanie štatistík na mesačnej báze,
- navrhovanie zlepšení firemných procesov s ohľadom na firemnú efektivitu a väčšiu spokojnosť zákazníkov,
- starostlivosť o pridelené vozidlo.

- firemný notebook,
- telefón aj na súkromné účely,
- firemné vozidlo,
- práca v mladom kolektíve v stabilnej spoločnosti ,
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesijného rastu,
- stravné lístky.

Do nášho rastúceho tímu v Žiline hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu za účelom dlhodobej spolupráce. Neponúkame pozíciu na dočasnú výpomoc, ale perspektívnu spoluprácu pre človeka, ktorý hľadá zodpovednú prácu, stabilný a férový príjem (väčší výkon = väčšia odmena) a zároveň priateľskú pracovnú atmosféru. Ak sa chcete stať členom nášho tímu, máte chuť na sebe popracovať a učiť sa od najlepších, pošlite nám svoj profesijný životopis v slovenskom jazyku na adresu: [email protected].
Viac informácií o nás nájdete na našej webovej stránke www.profirol.sk alebo na našom Facebooku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike -§21 výhodou,
- predchádzajúce, aspoň čiastočné, skúsenosti s príbuzným typom práce (tieniaca technika, brány, vzduchotechnika, PC siete a pod.) výhodou,
- stavebné vzdelanie výhodou,
- technické myslenie,
- komunikatívnosť,
- príjemné a priateľské vystupovanie voči zákazníkom a kolegom,
- precíznosť a dôslednosť,
- zodpovedný prístup k zadaným úlohám,
- proaktívne riešenie problémov a ich predchádzanie,
- trpezlivosť a doťahovanie vecí do konca,
- schopnosť samostatne riešiť situácie vo firme aj u zákazníka,
- trestná bezúhonnosť doložená odpisom z registra trestov.

Profirol s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2008. Sídlo spoločnosti je v Žiline, no svoje produkty ponúkame po celom Slovensku prostredníctvom showroomov v Bratislave, Žiline a Košiciach. Slovenským zákazníkom prinášame tieniacu techniku od najlepších európskych výrobcov. Sme exkluzívny predajca (Master Dealer) talianskych pergol Corradi a tiež ambasádor belgickej značky Renson (Renson Ambassador). Staviame na hodnotách slušnosť, férovosť a spravodlivosť na všetkých úrovniach, nadšenie pre prácu a rodinnú atmosféru. Už od začiatku chceme zákazníkom ponúkať výnimočné veci. Toto je smer, ktorým sa naša firma chce aj naďalej uberať v každej oblasti. Produktovej aj ľudskej.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4042517  Dátum zverejnenia: 5.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac