Montážny a servisný technik tieniacej techniky

PROFIROL, spol.s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacpo zaškolení 1000,00 €- 2000,00 € (úkolové ohodnotenie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž tieniacej techniky u zákazníka (interiérové tienenie, exteriérové tienenie, garážové brány, pergoly a slnečné plachty)
- postupovanie podľa technickej špecifikácie a dodržiavanie pracovných postupov,
- príprava materiálu pred zákazkou a zodpovednosť za materiál,
- realizácia zákazky v dohodnutých termínoch,
- práca v dvojčlenných tímoch,
- profesionálna a priateľská komunikácia so zákazníkmi počas montáže,
- ostatné úlohy dohodnuté s vedením pobočky.

- plat zodpovedajúci skúsenostiam a pracovnému nasadeniu,
- motivujúce finančné ohodnotenie ihneď po zaškolení,
- práca v stabilnej spoločnosti ako kmeňový zamestnanec spoločnosti a garantovaný osobný prístup,
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesijného rastu,
- firemné oblečenie, telefón, vozidlo a ochranné pomôcky,
- pravidelné zaškolenia na tieniacu techniku, novinky na trhu a inovácie

Do nášho rastúceho tímu v Žiline hľadáme nového kolegu za účelom dlhodobej spolupráce. Neponúkame prácu na dočasnú výpomoc, ale mnoho-ročnú spoluprácu pre človeka, ktorý hľadá zodpovednú prácu, stabilný a férový príjem (väčší výkon = väčšia odmena), a profesionálnu, a zároveň priateľskú pracovnú atmosféru.

Ak sa chcete stať profesionálom v montáži tieniacej techniky, máte chuť na sebe pracovať a učiť sa od najlepších, pošlite nám svoj profesijný životopis v slovenskom jazyku na adresu: [email protected]
Viac informácií o nás nájdete na našej webovej stránke www.profirol.sk alebo na našom Facebooku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2020 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické alebo stavebné vzdelanie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- osvedčenie o odbornej spôsobilostti v elektrotechnike podmienkou - §21, alebo §22, alebo §23
- predchádzajúce aspoň čiastočné skúsenosti s príbuzným typom práce (tieniaca technika, brány, vzduchotechnika, PC siete, atď) výhodou,
- technické myslenie a základná znalosť čítania technickej dokumentácie,
- manuálne zručnosti,
- precíznosť a dôslednosť,
- príjemné a priateľské vystupovanie voči zákazníkom a kolegom,
- zodpovedný prístup k zadaným úlohám,
- proaktívne riešenie problémov a ich predchádzanie,
- trpezlivosť a doťahovanie vecí do konca,
- schopnosť samostatne riešiť situácie u zákazníka,
- motivácia učiť sa novým postupom a zdokonaľovať svoj výkon,
- bezúhonnosť doložená odpisom z registra trestov.

Profirol s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 12 rokov. Momentálne nás nájdete na dvoch miestach – v Žiline a v Košiciach. Prinášame na trh prvotriedny tovar, ktorý je nielen krásny, ale aj dokonale funkčný. Veríme v inovácie, preto neustále navštevujeme veľtrhy a prinášame novinky, ktoré v danom momente predstavujú tie naj riešenia, aké trh ponúka. Chceme, aby naši zákazníci mali doma nový priestor na bývanie. Zážitok, relax, pohodu a nádherné chvíle strávené s rodinou a priateľmi.
Ako to u nás funguje? Prídete, poradíte sa a bude sa vám venovať skúsený a vždy usmiaty tím. Do práce chodíme radi, pretože nás naozaj baví. Skutočne, nie je to klišé. Vidieť zákazníkovu radosť z nového altánku, z romantickej pergoly alebo zo štýlových žalúzií, ktoré prinesú domov okrem tienenia aj fascinujúcu hru svetla a tieňa, to naozaj dobíja pozitívnou energiou.
So zákazníkom vyberáme kompletné riešenia, ktoré sú nielen dizajnovo výnimočné, ale aj funkčné a vyhovujú ich potrebám. Či už chce zastrešiť celú reštauračnú terasu, alebo potrebujete "len" sieťky na okná. Všetkému venujeme rovnakú pozornosť. V tienení sme doma!

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Prielohy 1C
010 07 Žilina

Kontakt

ID: 3967178  Dátum zverejnenia: 11.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac