Softwarový vývojář | Automatizované testování

profiq

Místo práce
Ostrava, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kolega Petr shrnul, proč bys měl číst dál:
1. Jako první se naučíš pracovat s technologiemi v oblasti web security
2. Přispěješ k vývoji unikátní cloudové platformy s celosvětovým dopadem
3. Zažiješ spolupráci s firmou ze Silicon Valley, s pobočkami v US i v Evropě
4. Počítej s progresivními metodami testování a vývoje automatických testů
Nejsi si jistý? Ozvi se a sejdi se s námi. Máme i jiné projekty a stojíme o dlouhodobou spolupráci.

Co se naučíš

- OS Linux a technologie v oblasti Access & Identity Managementu a LDAP databázi
- Využívat Javascript a Python pro automatizaci UI a E2E testů
- Integrovat automatické testy do Continuous Integration s použitím Jenkins
- Pracovat s Dockerem, K8, Cypress a Google Cloudem
- Řešit komplexní technické problémy

O projektu
Z ostravské kanceláře zajišťujeme pro americkou společnost ze Silicon Valley platformu pro správu IAM

- Kolegy budeš mít v kanceláři vedle sebe i na opačné straně zeměkoule
- Budujeme platformu, kterou budeme dlouhodobě vyvíjíme a rozšiřujeme
- Vyvíjíme automatické E2E testy pomocí JavaScriptu, Pythonu a shell scriptu
- Automatické testy integrujeme do buildovacího prostředí pro noční automatické testování
- Nacházíme technické řešení pro konkrétní chyby a jejich odstranění
- S námi přispěješ ke stabilitě a lepší kvalitě jednotlivých verzí platformy
- Nabízíme Ti otevřenou komunikaci a prostor pro nápady

Co bys měl/a znát/umět

- Zkušenosti s vývojem nebo automatizovaným testováním alespoň 1 rok
- OS Linux a jeden z programovacích jazyků JavaScript, Python, Java, Ruby, C# nebo Bash
- Instalovat a konfigurovat webové technologie
- Vyřešit komplexní problém, najít a opravit chyby
- Angličtinu pro pohovor a na projektu pro videokonference (2x týdně) nebo psaní s kolegy z USA a Evropy (např. přes Slack)
- Nevyžadujeme, ale potěší zkušenost s některými z následujících technologií – Docker, Jenkins, Cypress, Selenium/WebDriver, Vue.js

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Technologický, odborný a osobnostní ROZVOJ dle Tvých možností a představ
- Účast na lokálních i zahraničních odborných konferencích a kurzech
- Možnost cestovat do zahraničí
- Spolupráce a podpora zkušenějších kolegů, jak u nás, tak z USA
- Kvartální odměny: 25 % zisku rozdělujeme mezi naše zaměstnance
- Zvyšování mzdy na základě ročního hodnocení
- Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova (2 dny v týdnu)
- Cool moderní kanceláře, relax zóna a vybavená kuchyňka
- K tomu všemu ještě přidáme 5 týdnů dovolené + 2 sick days, lekce angličtiny, kartu na sport, firemní i spontánní akce (masáže, movie night, bowling, …)
- A jako sladkou tečku pracovního týdne vynikající páteční snídaně

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme úspěšná a rostoucí IT firma. Dodáváme agilní softwarové služby inovativním společnostem s progresivním tech-stackem. Naši zákazníci sídlí v Silicon Valley, Coloradu, Utahu, ale i v Evropě. Mezi ně patří Avast, GoodData, ForgeRock, Divvy a v minulosti Liferay a Sencha. Společně fungujeme jako mezinárodní tým z našich kanceláří v Ostravě, Praze, Novém Jičíně a slovenském Martině. Vyvíjíme produkty budoucnosti s celosvětovým dopadem. A navíc jsme sehraná parta.

Tuto pozici nabízíme v těchto lokalitách:
- Ostrava (CZ)
- Nový Jičín (CZ)
- Praha (CZ)
- Žilina (SK)

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4229765  Dátum zverejnenia: 8.3.2022