Full Stack Developer (TPP alebo s.r.o.)

Profinit Slovakia, s.r.o. (člen skupiny Profinit)

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 500 - 4 000 EUR/mesiacVzhľadom aj na zákonnú požiadavku je zverejnené rozpätie výšky mzdy, pričom spodná hranica tohto rozpätia predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Finálna výška ponúkanej mzdy bude predmetom diskusie, pričom závisí tiež od schopností, odborných znalostí a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Ťa frontend aj backend a lákajú Ťa moderné frameworky a agilný prístup? Si tu správne! Pracuj vo spoločnosti, v ktorej máš na výber z viacerých zaujímavých projektov a to nielen z bankového a fintech sektora! Nájdeš u nás projekty pre farmaceutický priemysel, kryptomenovú burzu, letisko, telco sektor a mnoho ďalších. Po úspešnom pohovore Ti priradíme projekt podľa tvojich zručností a preferencií.

Technológie, s ktorými prídeš do styku:
• Backend – Java, Spring (Boot), Microservices - RabbitMQ / Apache Kafka
• Frontend – TypeScript, React, PWA, Micro-frontends
• API – RESTful, GraphQL
• Databázy – PostgreSQL, Oracle, MS SQL, Redis,
• Cloud – AWS alebo Azure
• Kontajnerizácia – Docker, OpenShift/Kubernetes apod.

Čo budeš u nás robiť:
• Podieľať sa na analýze a návrhu architektúry v rámci pridelených úloh a oblastí na projekte
• Vyvíjať SW riešenie a programovať na základe funkčných požiadaviek
• Komunikovať s business analytikmi a testermi
• Unit testovanie, výkonnostné ladenie aplikácií a odstraňovanie defektov
• V závislosti od dosiahnutých skúseností by sme ti tiež dali príležitosť viesť tím

• Home office
• 25 dní dovolenky pre každého
• Prístup k ďalším odborným školeniam v oblasti vývoja a softwarového inžinierstva, kde získaš nové odborné certifikáty
• Možnosť učiť sa cudzie jazyky na prestížnej jazykovej škole
• Mobilná tarifa s neobmedzeným volaním a SMS po SK a 16 GB dát aj na súkromné účely
• 10-dňový sabbatical po odpracovaní každých 5 rokov v pracovnom pomere
• Benefit služby uLekára.sk
• Deň voľna na Silvestra v prípade, že vychádza na pracovný deň
• Dni voľna navyše pri kariérnom postupe v závislosti od úrovne posunu

Čo ďalšie ponúkame:
• Možnosť práce na TPP alebo s.r.o.
• Prácu na rozmanitých projektoch, ktoré si môžeš vyberať a meniť podľa preferencií
• Práca v tíme skúsených programátorov s dlhoročnou praxou
• Prácu s modernými technológiami
• Priestor pre tvoje vlastné inovácie a nápady
• Individuálny prístup a definovaný proces kariérneho rastu

Pozícia je otvorená pre našu dcérku spoločnosť Profinit Slovakia, s.r.o. (člen skupiny Profinit).

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Máš VŠ vzdelanie IT alebo iného technického zamerania – uvítame aj študentov
• So softvérovým vývojom na IT projektoch máš niekoľko rokov skúseností
• Tvoja angličtina je na komunikatívnej úrovni

Za viac ako 25 rokov sme získali dôveru viac ako 50 zákazníkov v oblasti financií, telekomunikácií a štátnej správy v ČR a úspešne sa rozrastáme aj do zahraničia. Pre našich klientov pracujeme na projektoch v oblasti software development, information management, big data a data science v 8 európskych krajinách. Zákazníci o nás hovoria ako o spoľahlivom dodávateľovi, ktorý drží slovo a robí software poriadne. Naši zamestnanci zase oceňujú otvorenú a priateľskú atmosféru.

Profinit je významným hráčom na poli application outsourcingu a information managementu. Máme za sebou mnoho úspešných projektov pre najväčšie finančné a telco spoločnosti, letiská, poisťovne, bitcoinovú burzu a ďalších významných klientov v ČR a EÚ.

Za naše výsledky hovorí aj ocenenie za jednu z 5 najlepších firiem v oblasti vývoja software na zákazku v ČR.

Spoznajte nás lepšie a pridajte sa k tímu Profinit – jsmeprofinit.eu

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Fusková
Tel.: +421903654659
E-mail: poslať životopis
ID: 4550531  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac