Špecialista zákazníckeho servisu - Fakturant

PROFIMED s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PROFIMED, špecialista v starostlivosti o zuby a telo, spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, hľadá do svojho tímu nového kolegu / kolegyňu na pozíciu Špecialista zákazníckeho servisu

Vaša náplň práce bude:

Príkazy na objednávku a zadanie do interného systému
Fakturácia, komunikácia so zákazníkmi
Komunikácia s dodávateľom
Vybavenie reklamácií, vystavovanie dobropisov
Starostlivosť o zásobovanie internej obchodnej siete
Komunikácia so skladom a ďalšími oddeleniami

Čo od vás očakávajú?

Ukončené SŠ vzdelanie s maturitou
Komunikatívna angličtina
Organizačné schopnosti
Zodpovednosť a zmysel pre detail
Bežná užívateľská znalosť práce na PC - e-mail, excel, internet
Aspoň 2 roky praxe v administratíve, najlepšie logistike alebo doprave
Výhodná je znalosť účtovného softvéru ABRA
Chuť učiť sa novým spôsobom .Čestnosť a trestná bezúhonnosť Časová flexibilita (prevádzka skladu 7 - 18.00 v pracovných dňoch)

Čo ponúkame:

Zázemie úspešnej spoločnosti
Motivačné finančné hodnotenie a benefity
Nástup možný hneď alebo podľa dohody
Ak vás ponuka zaujala, neváhajte a pošlite nám svoj životopis s motivačným listom a my sa vám ozveme.

Tešíme sa na Vás!