Poradca/ poradkyňa predaja - Profimed

PROFIMED, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 800 EUR/mesiac650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás komunikovať s ľuďmi? Zaujíma Vás starostlivosť o zuby a telo? Neváhajte a odpovedzte!

Sme špecialisti v starostlivosti o zuby a telo s dlhoročnou tradíciou na slovenskom trhu. Máme veľa zákazníkov a preto potrebujeme posilu do nášho tímu. Momentálne hľadáme poradcov/poradkyne predaja na hlavný pracovný pomer do našej predajni v Nitre.

Budete pracovať na smeny krátky / dlhý týždeň. Na hlavnom pracovnom pomere sa Vaša hrubá mzda bude pohybovať okolo 700 euro a budete si ju môcť postupne sami ovplyvniť Vašou šikovnosťou. Viac by sme si povedali na pohovore.

Budete sa baviť so zákazníkmi ohľadom zdravia, starostlivosti o zuby a telo. Navyše si budete môcť produkty sami vyskúšať.

Pokiaľ Vás baví predaj a dentálna problematika, bude sa Vám u nás páčiť. Dostanete naše kompletné profesionálne zaškolenie, kontinuálne odborné vedenie a vzdelávanie.

Môžeme Vám zaručiť stabilitu v pracovnom pomere a úspešnú českú spoločnosť.

Nástup do zamestnania je možný ihned alebo po vzájomnej dohode.

Neváhajte a napíšte nám o sebe.

Tešíme sa na Vás!

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno
ID: 3821721  Dátum zverejnenia: 29.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 800 EUR/mesiac650 EUR/mesiac