Obchodný zástupca /zástupkyňa

PROFIMED International s.r.o

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PROFIMED International sro, špecialista v starostlivosti o zuby s 16-ročnou tradíciou na slovenskom trhu, posilňuje svoj tým a hľadá kandidátov / kandidátky na pozíciu obchodného zástupcu v Bratislave.

Čo vás čaká?

Aktívna starostlivosť o portfólio zákazníkov v regióne vrátane ponúk a predaja produktov a služieb
Zastupovanie širokého portfólia profesionálnych produktov z celého sveta, a to nielen pomôcok ústnej hygieny, ale aj potravinových doplnkov a zdravotníckych pomôcok pre mamičky a bábätká
Profesionálne poradenstvo a servis našich stálym klientom
Vyhľadávanie a akvizície nových hostí
Účasť na kongresoch a školeniach

Čo očakávame?

Blízky vzťah k starostlivosti o zdravie, dentálnu hygienu a zdravému životnému štýlu
Výborné organizačné schopnosti, schopnosti doťahovať úlohy do konca
Záujem o zdravotnícke produkty,neustále vzdelávanie Príjemné vystupovanie, vždy dobrú náladu
časovú flexibilitu
vlastný automobil
živnostenský list

Čo vám ponúkame?

Fixný základ + provízia z obratu
Flexibilný pracovný čas
Férové jednanie, dobrý kolektív a perspektívu
Produkty za zamestnanecké ceny, produkty na vyskúšanie
Odbornú špecializáciu, školenia od špičkových odborníkov
Nástup je možný ihneď
REGIÓN Bratislava

V prípade záujmu pošlite svoj životopis s fotografiou.

Tešíme sa na Vás!

Tím Profimed

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno