Obchodný a produktový manažér - Komunálna technika

Profigrass SK s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre rozvoj nášho tímu skupiny Profigrass hľadáme kandidáta na pozíciu Product manager - Komunálna technika, ktorý bude zodpovedný za rozvoj obchodných aktivít B2B v Slovenskej republike. Pozícia ponúka zaujímavú kombináciu práce v kancelárii a v teréne, vrátane predvádzania techniky.

Náplň práce:
• vyhľadávanie nových potenciálnych zákazníkov
• nadväzovanie kontaktov, organizácia predvádzania strojov u zákazníkov
• vyjednávanie o podmienkach predaja, koordinácia s centrálou
• koordinácia dealerov v časti sortimentu traktorov TYM
• podieľanie sa na marketingových aktivitách, PR, výstavách.
• zodpovednosť za celé územie Slovenska

Sortiment:
• komunálne kosačky 15 – 50 HP značiek Toro, Gianni Ferrari
• traktory TYM 23 – 100 HP – najmä pre komunálne účely, zimnú údržbu, farmy
• kompaktné osobné a úžitkové vozidlá motorové i elektrické Club Car
• profesionálne stroje na údržbu futbalových ihrísk
• špecializované stroje pro zakladanie a údržbu záhrad Toro, Gianni Ferrari

Ponúkame:
• jedinečnú príležitosť v rozvíjajúcej sa spoločnosti
• technickú podporu, servisné zázemie a sklad ND materskej spoločnosti
• školenie odborných znalostí, tréning komunikačných a predajných zručností
• možnosť riadiť rozvoj obchodnej činnosti firmy v sortimente Komunálnej techniky
• práca na home office
• notebook, mobilný telefón, automobil, stravovacie poukážky
• mzda v závislosti na predajných výsledkoch divízie komunálnej techniky

Zaujala vás táto pozícia? Potom neváhajte, pošlite nám životopis a krátky motivačný list, v ktorom nám dáte vedieť, prečo Vás táto pozícia zaujala.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,ekonomické,strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod alebo technická oblasť

Požiadavky:
• vysoké pracovné nasadenie a iniciatíva
• preferujeme technické vzdelanie
• preferovaná je predchádzajúca skúsenosť s predajom napr. poľnohospodárskej mechanizácie, automobilov, stavebných strojov apod.
• znalosť práce na PC
• vodičský preukaz skupiny B

Skupina Profigrass je prosperujúcou rodinnou spoločnosťou so sídlom v Brne a Senci a pobočkou v Prahe. Jej hlavnou činnosťou je predaj a servis strojov a závlahových komponentov z USA, krajín EÚ a Južnej Kórei. Hlavnými cieľovými zákazníkmi sú prevažne firmy zaoberajúce sa zakladaním a údržbou zelene, výstavbou golfových a športových ihrísk a inštalačné firmy pre závlahové systémy.
Spoločnosť Profigrass je štvornásobným držiteľom ocenenia Toro Partners in Excellence pre oblasť EMEA (Európa, Stredný Východ a Afrika) a čerstvým držiteľom ocenenia Best Toro Partner 2020 award pre oblasť rezidenčných závlah.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4103359  Dátum zverejnenia: 15.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac