Obchodný a produktový manažér - Závlahové systémy

Profigrass SK s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac+ motivačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre rozvoj nášho tímu skupiny Profigrass hľadáme kandidáta na pozíciu obchodný a produktový manažér - Závlahové systémy, ktorý bude zodpovedný za rozvoj obchodných aktivít B2B v Slovenskej republike.

Náplň práce:
- akvizícia nových zákazníkov z radov B2B na území Slovenska
- rozvoj obchodných vzťahov s existujúcimi zákazníkmi, edukácia a technická podpora
- pôsobenie v cieľovom segmente - záhradnícke realizačné a inštalačné firmy, záhradní architekti, vlastníci alebo zodpovedné osoby za kvalitu a údržbu hracích plôch na futbalových ihriskách, ...
- prezentácia produktov – profesionálne závlahové systémy TORO, exteriérové osvetlenie, jazierková technika a ďalšie profesionálne produkty týkajúce sa záhradnej architektúry dopytované zvereným okruhom zákazníkov, vyjednávanie rámcových podmienok, účasť na projektoch
- hodnotenie činnosti, monitorovanie trhu, reporting
- spoluúčasť na vytváraní obchodnej stratégie, navrhovanie krokov rozvoja
- aktívna účasť na školeniach, prezentáciách, výstavách a ďalších marketingových aktivitách

Ponúkame:
- jedinečnú príležitosť byť súčasťou mladého a energického tímu v úspešnej a neustále sa rozvíjajúcej spoločnosti
- mzdové ohodnotenie v závislosti na prínose pre našu spoločnosť
- prácu s profesionálnymi a kvalitnými produktmi zahraničných výrobcov
- vzdelávanie a možnosť profesného rastu
- technické a znalostné zázemie spoločnosti
- možnosť školenia priamo u dodávateľov
- možnosť podieľať sa na rozvoji obchodnej činnosti firmy v sortimente, ktorý spadá do kompetencií pracovnej pozície
- notebook, mobilný telefón, automobil, stravovacie poukážky

V prípade Vášho záujmu zašlite Váš životopis spoločne s motivačným listom na adresu [email protected] . Kontaktná osoba: Hana Petríková.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

záhradná architektúra, poľnohospodárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod alebo technická oblasť

Požiadavky:
- vzťah k technike a technická zručnosť
- vysoké pracovné nasadenie a časová flexibilita
- ochota rozvíjať sa a nadobúdať znalosti a zručnosti v nových odboroch
- spoľahlivosť, presnosť, iniciatíva a loajalita nutnosťou

Skupina Profigrass je prosperujúcou rodinnou spoločnosťou so sídlom v Brne a Senci a pobočkou v Prahe. Jej hlavnou činnosťou je predaj a servis strojov a závlahových komponentov z USA, krajín EÚ a Južnej Kórei. Hlavnými cieľovými zákazníkmi sú prevažne firmy zaoberajúce sa zakladaním a údržbou zelene, výstavbou golfových a športových ihrísk a inštalačné firmy pre závlahové systémy.
Spoločnosť Profigrass je štvornásobným držiteľom ocenenia Toro Partners in Excellence pre oblasť EMEA (Európa, Stredný Východ a Afrika) a čerstvým držiteľom ocenenia Best Toro Partner 2020 award pre oblasť rezidenčných závlah.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4078315  Dátum zverejnenia: 10.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac