Product manager Komunálna technika - Slovensko

Profigrass SK s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
možný ihneď
1300,- EUR + motivačná zložka mzdy v závislosti na úspešnosti predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre rozvoj nášho tímu skupiny Profigrass hľadáme kandidáta na pozíciu Product manager - Komunálna technika, ktorý bude zodpovedný za rozvoj obchodných aktivít B2B v Slovenskej republike.

Náplň práce:
- vyhľadávanie nových potenciálnych zákazníkov, najmä podnikov technických služieb
- nadväzovanie kontaktov, organizácia predvádzania strojov u zákazníkov
- vyjednávanie o podmienkach predaja, koordinácia s centrálou
- komunikácia so zahraničnými dodávateľmi
- organizácia servisných prípadov v koordinácií s materskou firmou
- podieľanie sa na reklame, PR, výstavách.
- zodpovednosť za celé územie Slovenska

Sortiment:
- komunálne kosačky 15 – 35 HP od renomovaných svetových výrobcov
- komunálne zametacie stroje
- traktory 23 – 100 HP – najmä pre komunálne účely, zimnú údržbu apod.
- úžitkové vozíky motorové i elektrické
- stroje na údržbu futbalových ihrísk

Ponúkame:
- jedinečnú príležitosť v rozvíjajúcej sa spoločnosti
- technickú podporu, servisné zázemie a sklad ND
- možnosť školenia priamo u dodávateľov
- možnosť riadiť rozvoj obchodnej činnosti firmy v sortimente Komunálnej techniky
- notebook, mobilný telefón, automobil, stravovacie poukážky
- plat v závislosti na predajných výsledkoch divízie komunálnej techniky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,ekonomické,strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod alebo technická oblasť

Požiadavky:
- vysoké pracovné nasadenie a iniciatívu
- preferujeme technické vzdelanie - mechanizačnú fakultu poľnohospodárskej univerzity
- taktiež preferovaná predchádzajúca skúsenosť s predajom napr. poľnohospodárskej mechanizácie, automobilov, stavebných strojov apod.
- znalosť práce na PC
- vodičský preukaz skupiny A, B, preferenčne aj C, T
- veľmi dobrá znalosť AJ

Skupina Profigrass je prosperujúcou rodinnou spoločnosťou so sídlom v Brne a Senci a pobočkou v Prahe. Jej hlavnou činnosťou je predaj a servis strojov a závlahových komponentov z USA, krajín EÚ a Južnej Kórei. Hlavnými cieľovými zákazníkmi sú prevažne firmy zaoberajúce sa zakladaním a údržbou zelene, výstavbou golfových a športových ihrísk a inštalačné firmy pre závlahové systémy.
Spoločnosť Profigrass je štvornásobným držiteľom ocenenia Toro Partners in Excellence pre oblasť EMEA (Európa, Stredný Východ a Afrika) a čerstvým držiteľom ocenenia Best Toro Partner 2020 award pre oblasť rezidenčných závlah.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3674073  Dátum zverejnenia: 27.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300,- EUR + motivačná zložka mzdy v závislosti na úspešnosti predaja