Fakturantka a asistentka predaja v sklade

PROFIDIET, s. r. o.

Miesto práce
Račianska 66, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Od 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda - nástupný plat, ktorý bude upravený po skúšobnej dobe. Pri dobrých obchodných výsledkoch možnosť firemných benefitov (finančné odmeny).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie eshopových objednávok (potraviny, výživové doplnky, kozmetika), fakturácia, príprava a expedovanie zásielok. Spracovanie dodavateľských objednávok, správa eshopov a ďalšie aktivity súvisiace s logistikou.

Z uchádzačov oslovíme vybraných kandidátov, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Uchádzačka by mala ovládať základné znalosti fakturácie, základné znalosti práce na internete, webových stránkach.

Sme slovenská spoločnosť s viac ako 15 ročným pôsobením na trhu.
Pracujeme v oblasti zdravej výživy a prírodných kozmetických prípravkov.

Ponúkame príjemnú a zaujímavú prácu v malom kolektíve.

Pracovná doba - možnosť pohyblivej pracovnej doby:
Po – Pia 8:00 – 16:30.
ID: 4527919  Dátum zverejnenia: 27.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac