Výživový poradca

PROFIDIET, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
06.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Nástupný plat 900 eur mesačne, po ukončení skúšobnej doby navýšenie podľa dosiahnutých výsledkov, možnosť vyplatenia bonusov v závislosti od predaja.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poradenstvo v oblasti zdravej výživy a predaj produktov bielkovinovej diéty Profidiet vrámci referenčnej prevádzky spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť komunikovať s ľuďmi, príjemné vystupovanie, záujem učiť sa nové veci, kreatívny a zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam.

Poskytujeme profesionálne poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu.
Ponúkame služby a predaj produktov bielkovinovej diéty a výživových doplnkov popredných svetových výrobcov v danej oblasti.

Znievska 16
851 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: PharmDr. Monika Kyselicová
Tel.: +421908992265
E-mail: poslať životopis
ID: 3553489   Dátum zverejnenia: 5.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupný plat 900 eur mesačne, po ukončení skúšobnej doby navýšenie podľa dosiahnutých výsledkov, možnosť vyplatenia bonusov v závislosti od predaja.