Stavebný pracovník

PROFIBAU team s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
800brutto až 2000 podľa úvezku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rôzne stavebné práce predovšetkým zamerané na suchú výstavbu zo sadrokartónu , montáže a dokončovania sendvičových rodinných drevo domov - typová výstavba, bytových poprípade kancelárskych objektov. Ročne postaví spoločnosť 5-6 murovaných domov na komplet .
Jedná sa o kumulatívnu pracovnú pozíciu.

V skúšobnej lehote týždňové zálohové vyplácanie odmeny, zaškolovanie najlepšími odborníkmi, celoročná práca bez sezónnych výpadkov, výkonnostné a pravidelné ohodnotenie -výplata na základe výsledkov +fixné ohodnotenie , služobné vozidlo, náradie , ubytovanie vo firemnej ubytovni a po 6 mesiacoch možnosť vlastnej izby, flexibilné nastavenie pracovného času.

výberové 2 kolá, vyberáme 5 uchádzačov do našej PROFI akadémie, následné zaradenie do kolektívu pracovitých ľudí - výsledkovo motivovaných. Životopis treba poslať v slovenčine na adresu ,a telefonovanie medzi 13.00 -18.00 hod.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

žiadne

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pracovitosť, zručnosť, pozitívne myslenie, ovládanie náradia, práca do výšky max 6 metrov, práca v kolektíve , ak máš chuť a vôľu staneš sa s nami majster majstrov. Precíznosť a dodržovanie určených postupov.

Team pracovitých , ambicióznych ľudí ktorý sa neboja výziev a neštandartných projektových riešení.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3414270  Dátum zverejnenia: 7.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800brutto až 2000 podľa úvezku