Obchodný zástupca

PROFIAUTO EU s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac13. plat, provízia z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Aktívne vyhľadávanie nových firemných klientov a vyjednávanie s nimi, správa objednávok a príprava cenových ponúk.​

Súčasťou pozície je služobný telefón, notebook a motorové vozidlo aj na súkromné účely.

Flexibilný pracovný čas Vám dá viac času pre seba a rodinu.

Okrem toho Vám ponúkame aj odmeny pri pracovných a životných jubileách, príspevok pri narodení dieťaťa, pet-friendly office a občerstvenie v kancelárii.

Po odpracovanom 1 roku sú benefity nasledovné: dovolenka nad rámec Zákonníka práce, narodeninové voľno, sick days a možnosť skrátiť pracovný týždeň na 4 dni.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Internet - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodného zástupcu

Počet rokov praxe

7

NUTNÁ MIN. 7 ROČNÁ PRAX NA POZÍCII OBCHODNÉHO ZÁSTUPCU.

Potenciálnych záujemcov upozorňujeme, aby svoje životopisy posielali iba ak bývajú v okresoch GA, SA, DS, SC, TT, nakoľko sídlo firmy je v Matúškove a vyhľadávanie zákazníkov prebieha v uvedených okresoch.

Skúsenosti s predajom a získavaním nových zákazníkov, vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti, samostatnosť a sebaistota, flexibilita, úprimnosť, spoľahlivosť, ambicióznosť, vysoká motivácia a pozitívny prístup, cieľavedomosť, trpezlivosť a praktické myslenie.

Spoločnosť sa zaoberá zásobovaním firiem kancelárskymi potrebami, obalovým materiálom, drogériou, občerstvením a ochrannými pracovnými prostriedkami.
ID: 4786025  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac