Servisný technik pre zdvíhaciu techniku - Výťahy

PROFI Výťahy s. r. o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
1.9.2022
Od 900 EUR/mesiac13-ty plat, mesačné odmeny od pracovného výkonu na opravách a urgentných výjazdoch.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

starostlivosť o osobné, náklade výťahy , plošiny a pod.
Čistenie, mazanie, vizuálna kontrola a nastavovanie výťahov od výrobcu
vykonávanie malých, stredných aj veľkých opráv.

13-ty plat

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť PROFI Výťahy s.r.o. pôsobí na území celej Slovenskej republiky od roku 2013. Svoje servisné strediská má v Košiciach, Banskej Bystrici a Bratislave. Sídlo spoločnosti je v Bratislave . Spoločnosť tvorí tím skúsených pracovníkov a poskytuje kompletnú servisnú starostlivosť pre výťahy eskalátory a travelátory. Dodáva a montuje aj nové výťahy pre všetky typy budov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4359585  Dátum zverejnenia: 20.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac