Brigáda pre študentov VŠ - Pomocné práce pre e-shop Profikuchar.sk

PROFI VISION s. r. o.

Miesto práce
Kostlivého 19, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných študentov VŠ na výpomoc do internetového obchodu profikuchar.sk. Podľa vášho aktuálneho rozvrhu sa dohodneme na dňoch a časoch práce, ktoré vám budú vyhovovať.
Miesto výkonu brigády v našom showroome na Kostlivého 19, Bratislava - Ružinov.

Jedná sa o:
- výpomoc pri spracovaní internetových objednávok, priraďovanie tovaru k objednávkam, balenie a expedícia objednávok zákazníkom
- výpomoc pri predaji tovaru zákazníkom
- obsluha automatického vyšívacieho stroja
- práca v ekonomickom systéme a skladovom systéme,
- spolupodieľanie sa na príprave komunikácie so zákazníkmi na sociálnych sieťach - FB, IG
- starostlivosť o priestory,
- dokladanie tovaru,
- označovanie tovaru

U nás budete vykonávať skutočnú prácu, ktorá vám pomôže naštartovať vašu budúcu kariéru.
Ak vás práca zaujme a budeme spokojní s priebehom vašej brigády, ponúkame možnosť ďalšej práce u nás na plný úväzok.
Okrem toho vám ponúkame:
- Zľavy na tovar
- Flexibilná pracovná doba - podľa dohody, vašich možností a aktuálneho rozvrhu
- Stanete sa súčasťou kolektívu pohodových ľudí v dynamickej firme otvorenej novým nápadom
- Naučíte sa predajným, marketingovým a technickým zručnostiam v praxi
- Rozšírite si vedomosti o spôsobe práce a fungovania e-shopu s vlastným showroomom
- Spoznáte skutočnú prácu v sfére e-commerce

Záujemcovia napíšte na [email protected]. V maili uveďte krátke info:
1. o vás,
2. o vašom vzdelaní,
3. o vašich schopnostiach, ktoré nám môžete ponúknuť,
4. DOLEŽITÉ, NEZABUDNITE NAPÍSAŤ: presne v ktoré dni v týždni a v aký čas môžete vykonávať brigádu.
5. Nezabudnite doplniť súhlas so spracovaním osobných údajov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z technických dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

- Pozitívny prístup k práci a zákazníkom.
- Schopnosť učiť sa a rýchlo nasať nové informácie.
- Zodpovednosť, presnosť, spoľahlivosť, samostatnosť.
- Manuálna zručnosť.
- Rýchla adaptácia v novom prostredí.
- Bezproblémová komunikácia so zákazníkmi a kolegami v tíme.
- Zvládnutie základnej práce s PC a v programoch Excel, Word, Power Point.
- Anglický jazyk výhodou.

Sme dynamicky rastúca firma v sfére eCommerce aktuálne pôsobiaca v 4 krajinách. Zameriavame sa na produkty pre milovníkov varenia, ktorí u nás nasýtia svoj kulinársky inštinkt. Prevádzkujeme stránky www.Profikuchar.sk, www.Profikuchar.cz, www.Profikoch.at, www.Profiszakacs.hu, www.snoper.sk, www.suecos.sk.
Naše portfólio obsahuje fashion produkty pre kuchárov, čašníkov (oblečenie, obuv), profesionálne nože a kompletné vybavenie pre gastro prevádzky, aj domácnosti, spolu s ponúkaním ďalších služieb (potlač textilu, strojové výšivky, gravírovanie).
Pri práci používame moderné technológie a neustále sa snažíme napredovať po všetkých stránkach - technologických, personálnych, aj produktových.
Na trhu pôsobíme od roku 2011. Za ten čas sme sa vypracovali na jedného z TOP hráčov vo svojom segmetne a chceme napredovať ďalej.
Zakladáme si na prozákazníckej orientácii a nadšení z práce, ktorú naši zákazníci cítia. Ponúkame len kvalitný tovar od uznávaných výrobcov s bohatou tradíciou výroby. Tešíme sa na každého, kto rozšíri náš kolektív a obohatí ho svojou osobnosťou :)
ID: 3760081  Dátum zverejnenia: 3.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.