Back Office Coordinator

PROFI VISION s. r. o.

Miesto práce
Kostlivého 19, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná zložka mzdy 800 EUR, plus kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie internetových objednávok
- Správa skladu: prijatie tovaru, expedovanie tovaru, objednávanie tovaru
- Expedovanie zásielok zákazníkom
- Dokladanie a označovanie tovaru
- Komunikácia s dodávateľmi
- Komunikácia so zákazníkmi pri spracovaní ich objednávok
- Vyzdvihnutie tovaru u dodávateľa (v rámci Bratislavy)
- Správa produktov na webe, aktualizácia cien a ponuky
- Práca v ekonomickom systéme a skladovom systéme
- Výpomoc pri marketingovej činnosti a výstavách
- Starostlivosť o priestory

- Kvartálne odmeny
- Zľavy na tovar
- Služobný mobilný telefón
- Sick day (4x za rok)
- Preplatenie štátnych sviatkov

Záujemcovia prosím pošlite životopis, sprievodný list a súhlas so spracovaním osobných údajov na snopkova@profikuchar.sk. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Pozitívny prístup k práci a zákazníkom
- Zodpovednosť, presnosť
- Bezproblémová komunikácia so zákazníkmi a kolegami v tíme
- Schopnosť učiť sa a rýchlo nasať nové informácie
- Zvládnutie základnej práce s PC – Excel, Word, Power Point, web

Sme dynamicky rastúca firma v sfére eCommerce. Naše portfólio je nasledovné: fashion pre kuchárov, čašníkov (oblečenie, obuv), profesionálne nože a kompletné vybavenie pre gastro prevádzky.
Pri práci používame moderné technológie a neustále sa snažíme napredovať po všetkých stránkach - technologických, personálnych, aj produktových.
Na trhu pôsobíme od roku 2011. Za ten čas sme sa vypracovali na jedného z TOP hráčov vo svojom segmetne a chceme napredovať ďalej. Preto rozširujeme náš tím.
Zakladáme si na prozákazníckej orientácii a nadšení z práce, ktorú naši zákazníci cítia. Ponúkame len kvalitný tovar od uznávaných výrobcov s bohatou tradíciou výroby. Tešíme sa na každého, kto rozšíri náš kolektív a obohatí ho svojou osobnosťou :)
Prevádzkujeme stránku www.profikuchar.sk.

Adresa spoločnosti

Profi Vision, s.r.o.
Seberíniho 8
82103 Bratislava
ID: 3390389   Dátum zverejnenia: 15.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná zložka mzdy 800 EUR, plus kvartálne odmeny